Roccat Elo 7.1 Air – wyglądają i grają po prostu wspaniale

Roccat Elo 7.1 Air – wyglądają tak dobrze, że dosłownie każdy zauważy, kiedy inna osoba zacznie ich używać.

Roccat Elo 7.1 Air
Roccat Elo 7.1 Air

Wielu graczy i miłośników najlepszej jakości dźwięku spotkała bardzo miła niespodzianka. Na rynku słuchawek komputerowych znów pojawił się świetny gracz, który od 24.05.2021r. występuje w zupełnie nowej kolorystyce. Spektakularne Roccat Elo 7.1 Air są teraz dostępne w wyjątkowej kolorystyce – bardzo efektownej bieli, która zachwyci wizualnie każdego użytkownik.

Test Woox R7060 – zdalny system nawadniania ogrodu

Zestaw słuchawkowy Roccat Elo 7.1 Air to wielokrotnie nagradzany zestaw słuchawkowy, który odznacza się oryginalnym designem i posiada najnowsze innowacje technologiczne opracowane przez markę Roccat i udoskonalone przez lidera rynku gamingu – firmę Turtle Beach. Model Roccat Elo 7.1 Air to urządzenie premium, a biała wersja kolorystyczna będzie w cenie ciągle dystrybuowanego czarnego zestawu słuchawkowego. Zobacz już dziś spektakularne Roccat Elo 7.1 Air na stronie: www.roccat.com a niebawem również u sprzedawców w całej Polsce!

Roccat Elo 7.1 Air
Roccat Elo 7.1 Air

Wyglądają po prostu wspaniale

Roccat Elo 7.1 Air White wyglądają tak dobrze, że dosłownie każdy zauważy, kiedy inna osoba zacznie ich używać. Dodatkowo, oświetlenie AIMO sprawia, że w Roccat Elo 7.1 Air – od razu sie zakochasz” –  powiedział Rene Korte,  założyciel Roccat i Dyrektor Generalny PC Product w Turtle Beach.

Roccat Elo 7.1 Air
Roccat Elo 7.1 Air

Najwyższa jakość dźwięku

 Roccat Elo 7.1 Air  to najwyższej klasy bezprzewodowy model zestawów słuchawkowych do gier. Oferuje wyjątkowy, spektakularny dźwięk przestrzenny 7.1, dzięki potężnym przetwornikom 50mm i dodaje  opatentowany przez Turtle Beach, wspaniały system audio, żeby każdy gracz uzyska przewagę nad konkurencją.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Technologia Superhuman Hearing®  podbija niskie tony dźwięku w grach, co powoduje, że słyszysz zbliżających się wrogów podczas gry. Roccat Elo 7.1 Air wykorzystuje technologię Stellar Wireless  firmy ROCCAT, która jest idealna do niezawodnego połączenia bezprzewodowego, a także zapewnia długotrwałą żywotność baterii – około 24-godzinną.

Dodatkowo Roccat Elo 7.1 Air, posiadają spektakularny system oświetlenia AIMO, samo-dopasowujący się metalowy pałąk, który znacząco poprawia jakość działania mikrofonu oraz system

Roccat Elo 7.1 Air

TurtleBeach ProSpecs™ Glasses Relief, który idealnie sprawdza się wśród graczy noszących okulary.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: