GONET.TV – rosnące zainteresowanie w Polsce

Platforma GONET.TV dodała 20 nowych stacji TV na żywo w ostatnim kwartale. Dynamicznie zwiększająca się oferta programowa spotyka się z rosnącym zainteresowaniem polskich klientów. Aktualnie jest ich o ponad ¼ więcej niż jeszcze 3 miesiące temu.

Gonet.tv

W ciągu niespełna 90 dni liczba oferowanych stacji przez GONET.TV zwiększyła o 20%. Dzięki czemu, platforma aktualnie oferuje 119 kanałów TV na żywo, z czego polskojęzycznych stacji dostępnych jest 82, w tym 52 kanały w jakości HD w języku polskim.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Wśród nowych stacji są: History Channel, Antena TV, Red Top TV, Romance TV, regionalne kanały TVP3, tj.: TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Lublin, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Opole, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Szczecin, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław.

Całość oferty programowej GONET.TV dopełnia ponad 26 tysięcy stacji radiowych oraz biblioteka VOD z ponad tysiącem audycji, programów czy seriali, etc.

– Trwają dalsze pracę nad wzbogaceniem naszej oferty programowej o kolejne kanały. W ciągu najbliższych miesięcy, chcielibyśmy utrzymać tempo z jakim aktualnie zwiększamy liczbę kanałów. Negocjujemy dodanie nowych, atrakcyjnych stacji zarówno z działającymi już nadawcami, jak i próbujemy na bieżąco dodawać nowe kanały w tej samej chwili, kiedy debiutują na polskim rynku. Warto także podkreślić, że chcemy nadal wzbogacać ofertę bez wzrostu ceny podstawowego pakietu. – mówi Marek Slonina, Country Manager GONET.TV.

Oferta programowa platformy, przystępna cena, jak i tempo zwiększania kanałów powoduje, że GONET.TV cieszy się rosnącą popularnością wśród Polaków. W ciągu ostatnich niespełna trzech miesięcy liczba klientów wzrosła o 22% procent, co biorąc pod uwagę duża konkurencję na tym rynku, należy uznać za dobry wynik.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Wśród kanałów, które zostało ostatnio dodane na uwagę zasługuje m.in. Red Top TV.  Jest to unikalny kanał filmowo-serialowy, który w swojej ofercie ma m.in. kultowe seriale małego ekranu, np. „Niewolnica Isaura” z nowym tłumaczeniem, jak i sporo nowych ekranizacji, które nigdy nie były pokazywane w Polsce.

Stacja wychodzi naprzeciw nowym trendom, np. „Binge-watching” i w specjalnych seriach będzie prezentowała po kilka odcinków różnych seriali. W ofercie kanału znajduje się aktualnie kilkanaście seriali, w tym „Sagi Rodu Forsytów” , „Dzieci Arbatu” czy współczesną produkcję Sony Pictures Television „Maria Magdalena”, który nie była prezentowana jeszcze polskim widzom. Kanał oferuje ponadto całą gamę własnych produkcji programowych poświęconych nieznanym faktom z historii kina oraz filmu.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Specjalną ofertą skierowaną do „koneserów” filmu będzie cykl „Po raz pierwszy w Polsce” gdzie stacja pokaże tytuły które nigdy nie były dystrybuowane w kinach ani telewizji w Polsce. W bibliotece kanału znajduje się obecnie około 100 pozycji nigdy wcześniej nie pokazywanych polskim widzom.

***

Platforma umożliwia nowoczesne oglądanie telewizji online za pomocą internetu i oferuje następujące korzyści: najniższą cenę na rynku, nagrywanie i oglądanie programów do 30 dni wstecz, pauzę i przewijanie podczas transmisji, 100 stacji w tym kanały premium w cenie podstawowej oraz łotwą obsługę. A także sekcja „To najlepsze z TV” z ponad 1000 najlepszych filmów, seriali, dokumentów i programów dla dzieci. GONET.TV działa na telewizorze, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze.

źródło: GONET.TV

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: