UPC START TV – dekoder 4K i do 750 Mb/s za 59,99 zł

UPC Polska ruszyło z nową ofertą, uzupełnioną o pakiet telewizyjny START TV, oferując najchętniej wybieraną przez klientów propozycję z internetem światłowodowym o prędkości do 750 Mb/s za jedyne 59,99 zł, z dostępem do telewizji online za pośrednictwem UPC TV GO oraz z dwumiesięcznym okresem darmowego dostępu do usług.
START TV
Ponadto klienci mogą wybrać internet o prędkości do 1 Gb/s lub pakiety internetu i telewizji 4K, które w ramach promocji dostępne są do dwóch miesięcy za darmo.
Dostęp do telewizji w rozdzielczości 4K zapewnia nowoczesny, najmniejszy na rynku i najbardziej ekologiczny dekoder UPC 4K TV Box, który m.in. umożliwi klientom dostęp do kanału TVP 4K podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, uruchomionego  przez Telewizję Polską specjalnie na czas  Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kanał będzie dostępny od 11 czerwca do 11 sierpnia i będzie można na nim zobaczyć transmisje i retransmisje wszystkich meczów w jakości UHD z dodatkowymi elementami HDR i Dolby Atmos z eksperckim komentarzem najlepszych dziennikarzy sportowych Telewizji Polskiej.
Operator wraz z pakietami internetu i telewizji oferuje również usługi komórkowe z nielimitowanymi rozmowami i 40 GB danych mobilnych, dostępne za jedyne 20 zł i dostępne także w ofertach rodzinnych. Obecni klienci, którzy zdecydują się na pakiety komórkowe od UPC, mogą dodatkowo skorzystać z promocji na 6-miesięczny, darmowy dostęp do usług. Poza dostępem do superszybkich usług światłowodowego interetu i telewizji 4K, UPC oferuje szeroką gamę bestsellerowych urządzeń w systemie ratalnym, m.in. 55-calowe telewizory 4K, laptopy i smartfony.

Cieszymy się, mogąc zaoferować naszym klientom doskonałą jakość w najlepszych cenach z wielokrotnie nagradzanym internetem światłowodowym oraz telewizją 4K, które pozwolą jeszcze lepiej doświadczać emocji związanych ze zbliżającymi się letnimi zawodami sportowymi – Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio – Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

źródło: UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: