„Gdzie jest dziecko” bezpłatny prezent od T-Mobile

Aby rodzice byli spokojni o najmłodszych członków rodziny, tym razem T-Mobile w ramach Happy Fridays przygotował dla nich usługę „Gdzie jest dziecko”, która pozwala ustalić lokalizację danej osoby.

Gdzie jest dziecko

Prezent można odebrać od 28 do 30 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Usługa „Gdzie jest dziecko” umożliwia sprawdzenie w kilka sekund, za pomocą strony internetowej, SMS lub aplikacji, gdzie znajduje się bliska osoba. Rozwiązanie wykorzystuje lokalizację GSM, dzięki czemu jest w stanie ustalić nie tylko położenie smartfona, lecz także tradycyjnego telefonu komórkowego. Co ważne, działa ono także, gdy dziecko znajduje się np. w kinie czy galerii handlowej. Osoby, które zdecydują się na odbiór prezentu od T‑Mobile, mogą korzystać bezpłatnie z tego rozwiązania przez 30 dni.

Jak działa 5G w T-Mobile w Warszawie? Sprawdziliśmy to.

Przetestuj usługę „Gdzie jest dziecko” bez opłat

Możliwość aktywacji darmowej, 30-dniowej usługi „Gdzie jest dziecko” będzie dostępna w aplikacji „Mój T‑Mobile” od piątku 28 maja do niedzieli 30 maja do końca dnia. Po tym bezpłatnym okresie cena usługi będzie wynosić 6,15 zł miesięcznie, jednak użytkownik może wcześniej zrezygnować z przedłużenia subskrypcji.

Babbel – rozpoczęłam naukę j. angielskiego z aplikacją … jak mi idzie?

Prezent jest skierowany zarówno do indywidualnych użytkowników abonamentowych T‑Mobile (taryfa T), jak i klientów ofert na kartę (Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz MIX (Frii Mix).

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: