Lublin Plaza świętuje Dzień Dziecka

Centrum handlowe Lublin Plaza serdecznie zaprasza najmłodszych klientów do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. 

Lublin Plaza

Na odwiedzających galerię w tym wyjątkowym dniu czeka wiele atrakcji i rabatów. To także okazja, by wziąć udział w specjalnej akcji i wymienić paragony na zestaw Happy Meal w McDonald’s.

Galeria Lublin Plaza z radością umili najmłodszym ich święto, dlatego z tej okazji w centrum zorganizowano specjalne wydarzenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy w dniach 31 maja – 1 czerwca za minimum 100 zł, okazać jeden lub maksymalnie 2 paragony w Punkcie Akcji, a następnie wymienić je na ulubiony dziecięcy zestaw, czyli Happy Meal w McDonald’s. Oprócz tego z myślą o dzieciach w wybranych sklepach przygotowano też wiele atrakcyjnych promocji.

Test Motorola Moto G9 Play – pod każdym względem spełnia oczekiwania

W trakcie szaleństwa zakupów zazapraszamy dzieci i ich rodziców na słodki deser czy rodzinny obiad do kawiarni i restauracji w naszej galerii. Cieszymy się, że od 28 maja posiłki można już spożywać na miejscu, zachowując zasady reżimu sanitarnego. Zachęcamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka przy ulubionych daniach, przekąskach i napojach najmłodszych! – Lublin Plaza

Mamy też świetną wiadomość dla miłośników filmów wyświetlanych na dużym ekranie – od 28 maja kino Cinema City w centrum handlowym Lublin Plaza ponownie zaprasza na seanse.

źródło: Lublin Plaza

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: