PAYBACK – strzel hat-tricka

Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom – nowa akcja dla uczestników Programu

PAYBACK

Już 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie usłyszymy pierwszy gwizdek w EURO 2020. Nawiązując do futbolowej gorączki, PAYBACK rusza ze specjalną kampanią „Strzel hat-tricka z PAYBACK”, w której na uczestników Programu czekają bonusy o wysokości aż 333 333 punktów!

Test ThinkPad X1 Nano – nowy poziom wydajności i funkcjonalności

Tegoroczne największe europejskie święto piłki nożnej będzie szczególne. Gospodarzami turnieju jest aż 11 państw, zaś sam termin zawodów, ze względu na pandemię, przełożono o rok. To właśnie z tych powodów apetyty wszystkich miłośników futbolu rosną z każdym tygodniem.

Najnowsza multiparterska akcja PAYBACK będzie mieć wiele wspólnego ze sportowymi emocjami. Wystarczy wziąć na celownik futbolową piłkę – będą nią oznaczone mistrzowskie kupony dostępne w aplikacji, na stronie PAYBACK.pl oraz na paragonach u wybranych partnerów (bp, Kaufland oraz PSB Mrówka).

Test Mercusys ME30 – koniec ze znikającym Wi-Fi i zbędnym okablowaniem

Zakupy z mistrzowskimi kuponami gwarantują bonus w wysokości 1000 punktów: wystarczy wykorzystać je u dwóch partnerów, w tym co najmniej jeden u partnera stacjonarnego. Natomiast po użyciu ich u trzech partnerów, w tym co najmniej dwóch stacjonarnych oraz odpowiedzeniu na pytanie konkursowe, dodatkowo otrzymujemy szansę na zgarnięcie aż 333 333 punktów.

Nagrody główne czekają na 33 autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi będą przyjmowane wyłącznie poprzez aplikację PAYBACK.

Oprócz wspomnianych wyżej sieci Kaufland, bp, PSB Mrówka w akcji uczestniczą też CUK Ubezpieczenia i Maxi Zoo oraz wybrani partnerzy online:

  • AliExpress,
  • Allegro,
  • Decathlon,
  • Empik,
  • pl,
  • H&M,

Udział w akcji można wziąć przez cały czerwiec. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.payback.pl/mistrzowie oraz w aplikacji mobilnej.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: