Roccat Syn Pro Air – już niebawem w sprzedaży

Roccat Syn Pro Air – wspaniały dźwięk przestrzenny 3D, niebywały komfort użytkowania i jakość.

 

Roccat Syn Pro Air
Roccat Syn Pro Air

Na rynku zestawów słuchawkowych zadebiutował właśnie najnowszy zestaw Roccat Syn Pro Air, wyposażony w najnowsze autorskie technologie marek Roccat i Turtle Beach.  Zastosowana technologia Stellar Wirelles, pozwala cieszyć się dźwiękiem 3D, bardzo długa żywotność baterii, spektakularne oświetlenie AIMO – to główne cechy najnowszego produktu. Oczywiście,  najnowszy zestaw słuchawkowy wyposażono w technologię Turtle Beach Superhuman Hearring, wyjątkowo czuły mikrofon TruSpeak oraz system ProSpecs, który umożliwia bezproblemowe i komfortowe użytkowanie sprzętu osobom, które noszą okulary.

Test Roccat Kone Pro – świetny gryzoń dla gamingu

Roccat Syn Pro Air jest dostępny w przedsprzedaży na stronie: http://www.roccat.com, a w sprzedaży detalicznej będzie dostępny 20 czerwca 2021 roku.

„Podobnie jak seria Roccat Elo, Syn Pro Air to idealne połączenie wspaniałego projektu inżynierów ROCCAT i wiedzy całego zespołu Turtle Beach, co pozwoliło osiągnąć fantastyczny efekt” – powiedział René Korte, założyciel ROCCAT i Dyrektor Generalny urządzeń peryferyjnych PC w Turtle Beach.

„Syn Pro Air oferuje fanom najnowszą technologię audio 3D w połączeniu z nieskazitelną łącznością bezprzewodową, a także autorską półprzezroczystą konstrukcję Bionic Shell, która jest dopełniona oświetleniem AIMO. Syn Pro Air to nasz najlepszy zestaw słuchawkowy do gier na PC.”

Roccat Syn Pro Air
Roccat Syn Pro Air

Roccat Syn Pro Air znacznie poprawia tradycyjny dźwięk przestrzenny 7.1. Dźwięk 3D wprowadza trzeci wymiar do ścieżki dźwiękowej, pozwalając graczom usłyszeć dosłownie każdy ton niski i wysoki oraz wszystko to, co dzieje się wewnątrz ich rozgrywki. Roccat Syn Pro Air posiada najlepsze technologie znane z rozwiązań zastosowanych w urządzeniach Turtle Beach, w tym 50-mm przetworniki. Oprócz fantastycznego dźwięku 3D, Roccat Syn Pro Air posiada technologię Superhuman Hearring, co pozwala usłyszeć nawet najcichszy dźwięk w każdej grze!

Test Motorola Moto G50 – smartfon 5G w niskiej cenie w użytkowaniu

Roccat Syn Pro Air wykorzystuje technologię Stellar Wireless firmy ROCCAT, aby zapewnić trwałą i stabilną łączność. Stellar Wireless stale zarządza siłą sygnału całego zestawu, co pozwala na niskie  zużycie baterii, oferując imponujące 24 godziny ciągłego użytkowania na jednym ładowaniu. Dla graczy, którzy mogą zapomnieć o naładowaniu swoich urządzeń przed rozgrywką – mamy wspaniałą informację! Wystarczy 15 minut szybkiego ładowania USB-C, co pozwoli aż na 5 godzin nieprzerwanej gry.

Test Sonos Roam – sprawdzi się zarówno w domu, jak i w plenerze

Roccat  Syn Pro Air jest zbudowany z najnowszych i najbardziej zaawansowanych materiałów Roccat, dlatego to bardzo solidny, ale również lekki zestaw słuchawkowy. Obudowa Bionic Shell pozwala doświadczyć tego, czym jest wspaniały system oświetlenia AIMO, który oferuje graczom do 16,8 miliona opcji dostosowywania oświetlenia. System AIMO pozwoli graczom dostosować kolorystykę oświetlenia do ich gustu, działając od chwili wyjęcia słuchawek z pudełka! Roccat Syn Pro Air jest wyposażony w  przyjazny okularom system ProSpecs™ firmy Turtle Beach, który sprawia, że rozgrywka dla graczy noszących okulary jest bardzo komfortowa.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: