Huawei – „Mistrzowskie promocje

Huawei przygotował „Mistrzowskie promocje” w swoim sklepie internetowym – do ich „ustrzelenia” zachęca ambasador marki Robert Lewandowski. Od 4 czerwca do 4 lipca, na huawei.pl, wybrane smartfony, laptopy, smartwatche i słuchawki marki można kupić w atrakcyjnych cenach lub zestawach.

Mistrzowskie promocje

„Mistrzowskie promocje”, które można teraz „ustrzelić” na huawei.pl, to świetna okazja na zakup fotograficznego smartfona P40 lite w zestawie z eleganckim smartwatchem Watch Fit Elegant Edition w nowej cenie 999 zł, a także Huawei P smart 2021 z NFC z opaską sportową Huawei Band 6 za 799 zł lub bez zestawu za 699 zł.

W ofercie można znaleźć również wybór smartwatchy marki w nowych cenach i zestawach, w tym Huawei Watch GT 2 Pro w zestawie z głośnikiem Huawei BT CM510 za 999 zł oraz Huawei Watch GT 2 (46 mm) w nowej cenie 699 zł. Osoby szukające smartwatcha, który pomoże im zadbać o kondycję swoją i bliskich, mogą kupić teraz dwa fitnessowe smartwatche Huawei Watch Fit Elegant Edition za 849 zł. Na huawei.pl, w nowej cenie, można znaleźć również najnowsze bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 4i za 299 zł.

Test Huawei Watch Fit Elegant & Huawei Band 6 – który wybrać?

W ofercie można kupić również najnowsze laptopy, w tym najnowszy, flagowy laptop Huawei MateBook X Pro 2021 w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8”, koszulką z podpisem ambasadora marki Roberta Lewandowskiego, bezprzewodową myszką oraz plecakiem. W nowej cenie dostępny jest również wydajny MateBook D 14 w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8, bezprzewodową myszką oraz plecakiem. 

Lista produktów objętych promocją:

Nazwa urządzenia: W zestawie z: Cena promocyjna:
Laptop Huawei MateBook X Pro 2021 Huawei Display 23.8”, koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego, bezprzewodowa mysz i plecak 7499 zł
Laptop Huawei MateBook D 14  Huawei Display 23.8”, bezprzewodowa mysz i plecak 3499 zł
Smartfon Huawei P40 lite Smartwatch Huawei Watch Fit Elegant Edition 999 zł
Smartfon Huawei P smart 2021 NFC Opaska Huawei Band 6 799 zł
Smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro Głośnik Huawei BT CM510 999 zł
Smartwatch Watch GT 2 (46 mm) 699 zł
Smartwatch Huawei Watch Fit Elegant Edition Dwa urządzenia w promocyjnej cenie 849 zł
Słuchawki Huawei FreeBuds 4i 299 zł

 

Klienci huawei.pl, którzy chcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty, mogą skorzystać z 36 rat 0% – wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności, klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł. 

Test Huawei MatePad 2021 – multimedialny tablet z Wi-Fi 6

Klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert, takich jak:

  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajdują się najnowsze laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także najnowszy laptop w portfolio Huawei – MateBook D 16.
  • Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p. 
  • Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12:00. 
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.

Test Huawei MateBook D15 – uniwersalny laptop dla rodziny i biura

Użytkownicy huawei.pl mogą też otrzymać 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł. 

W sklepie huawei.pl można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Na odwiedzających sklep codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: