1000 sklepów Xiaomi – promocje dla fanów z Polski

Xiaomi świętuje otwarcie ponad 1000 sklepów na świecie!

Otwarcie 1000. sklepu to znak, że marka chce być blisko swoich fanów i jednocześnie świetna okazja do zaprezentowania kolejnych super promocji!

Test Xiaomi Redmi Note 10 5G – sieć 5G dla każdego

Xiaomi ogłosiło dziś, że otworzyło już ponad 1000 sklepów firmowych na świecie (nie licząc Chin i Indii), co jest wielkim krokiem milowym w globalnym rozwoju marki. Aby uczcić tę doniosłą okazję, Xiaomi organizuje akcję promocyjną „1000 Sklepów Xiaomi” zarówno online, jak i offline. To wyraz wdzięczności dla fanów i lojalnych klientów, którzy pomogli firmie osiągnąć ten poziom.

Wbrew przeciwnościom – sklep numer 1000 otwiera się po trudnym, ale udanym roku

Ten wyczyn został osiągnięty pomimo trudnych warunków, z jakimi borykają się sklepy stacjonarne na całym świecie. Sukces Xiaomi wbrew temu trendowi świadczy o sile marki w oczach konsumentów oraz o ogromnym potencjale firmy do rozwoju.

Test Xiaomi Redmi Note 10 Pro – moc 108 megapikseli i AMOLED-a 120 Hz

Punkty MiStore to niezależne sklepy detaliczne zakładane przez partnerów Xiaomi. Wszystkie sklepy prowadzone są zgodnie ze ścisłymi wytycznymi Xiaomi i sprzedają wyłącznie oficjalnie autoryzowane produkty marki. Utrzymywane są w najwyższym standardzie i stanowią wizytówkę Xiaomi w sektorze retail.

 Pięć lat zajęło stworzenie światowej sieci sklepów

Pierwszy, poza Chinami, sklep Xiaomi otworzył się dla fanów w Singapurze w 2016 roku.
Od tego czasu liczba sklepów na całym świecie gwałtownie wzrosła.

Obchody tego niewątpliwego sukcesu rozpoczną się promocją online oraz dużymi wyprzedażami dostępnymi w większości stacjonarnych sklepów Xiaomi. Ekskluzywne upominki będą opatrzone specjalnie zaprojektowanym logo Xiaomi z napisem „Dziękujemy” w kilkudziesięciu różnych językach – wyraz wdzięczności dla wszystkich fanów, dzięki którym to osiągnięcie stało się możliwe.

Nie możemy wyobrazić sobie lepszego sposobu, aby odwdzięczyć się wszystkim, którzy wspierali nas w tym trudnym roku!

Promocje dla fanów z Polski

 

Święto jest globalne, ale promocje – lokalne. Polscy fani Xiaomi mogą liczyć na solidną obniżkę cen. Promocje będą rozłożone na kilka etapów, warto sprawdzać, co akurat jest dostępne.

Okres Produkt Cena (zł) Cena promocyjna (zł)
08-09.06 Hulajnoga Mi Electric Scooter M365 1S 1899 1669
  Waga sportowa Mi Body Composition Scale 2 129 75
Czajnik Mi Electric Kettle 109 59
10-12.06 Słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic 99 49
Szczoteczka soniczna Mi Electric Toothbrush T500 159 109
 Odkurzacz bezprzewodowy Mi Vacuum Cleaner Mini  199 119

Promocje obowiązują w sklepach Xiaomi: www.mistore.pl, www.mi-home.pl, www.mimarkt.pl w sieciach handlowych i e-sklepach. Dostępność produktów w różnych kanałach sprzedaży może się różnić.

Xiaomi Polska – do 12 czerwca pojawiać się będą kolejne, wyjątkowe obniżki cen.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: