Cashload.pl na polskim rynku

Od 7 czerwca na polskim rynku dostępny jest nowy sprzedawca internetowy – Cashload.pl.

Będzie oferował on możliwość szybkiego, jednorazowego zakupu produktów cyfrowych w kategoriach kart podarunkowych, kodów do gier, doładowań telefonicznych i pieniądza elektronicznego, np. Paysafecard. Celem platformy, będącej własnością Digital Reload, jest wykorzystanie silnej pozycji w sektorze kart prepaid zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy.

Cashload.pl

Digital Reload jest wiodącym europejskim dostawcą elektronicznych systemów transakcyjnych i dystrybucyjnych w sektorze prepaid. Jako pionier cyfrowych rozwiązań płatniczych, opracowuje innowacyjne produkty budujące trwałe relacje pomiędzy klientami i dostawcami.

Czy sterylizator UV nada się do dezynfekcji smartfona – sprawdziliśmy?

Oprócz sprzedaży w kanale Cashload.pl firma chce zaoferować nowoczesne rozwiązania cyfrowe użytkownikom sieci i detalistom posiadającym własne strony internetowe oraz sklepy online – Cashload.pl będzie docelowo dostępne w systemie white-label dla innych podmiotów, bez konieczności programowania własnego bezpiecznego środowiska do sprzedaży kodów elektronicznych.

Nasza firma obsługuje od ponad 20 lat setki sklepów oraz sieci detaliczne na 11 rynkach Europy, oferując dystrybucję kart przedpłaconych, kart podarunkowych, pieniądza elektronicznego i doładowań telefonicznych w punktach sprzedaży. Obecnie, oprócz dostępności usług na terminalach płatniczych, rozwijamy intensywnie kanał e-commerce.

Cashload.pl to już czwarta platforma w Europie naszego autorstwa, z wcześniejszymi serwisami: kartypodarunkowe.online, Cashload.com w Niemczech i Cashload.cz w Czechach. Innowacyjność naszych rozwiązań Omnichannel i White-label pozwala na wykorzystanie rozwiązań online w istniejących już sklepach internetowych i stacjonarnych, niezależnie od posiadanej infrastruktury. Nasze rozwiązanie można łatwo dodać do istniejącego sklepu internetowego, pod własną marką lub wykorzystać jako wirtualny terminal sprzedażowy w stacjonarnych sklepach – mówi Grzegorz Mucha, Dyrektor Zarządzający Digital Reload Polska.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Szeroka oferta cyfrowych produktów

 Dzięki partnerstwu ze znanymi markami, oferta Cashload.pl to szeroki wybór kart przedpłaconych, w tym m.in. kart podarunkowych, kodów do gier oraz Paysafecard. W ofercie znajdzie się również uniwersalna karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń, której podstawową zaletą jest to, że można ją wymienić na każdą inną kartę podarunkową dostępną na kartypodarunkowe.online. Karty przedpłacone to również możliwość dostępu do świata gier i rozrywki, w tym subskrypcji znanych konsoli do gier oraz świata muzyki i video na żądanie.

Bez wychodzenia z domu

 W związku z rosnącą popularyzacją transakcji online z użyciem pieniądza elektronicznego, korzystający z Paysafecard, będą mogli nabyć karty Paysafecard bezpośrednio na Cashload.pl.

Poza tym na platformie znajdą się doładowania telefoniczne wszystkich popularnych operatorów w Polsce.

Cyfrowe karty podarunkowe i pieniądz elektroniczny stale zdobywają zwolenników na całym świecie, głównie ze względu na prostotę i wygodę oraz z racji na bezpieczeństwo i anonimowość. Może to być także efektywne narzędzie skutecznego marketingu dla firm i lojalizacji klientów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: