Garmin Dash Cam Mini 2, 47, 57 oraz 67W – nowe kamery samochodowe

Garmin Dash Cam Mini 2, 47, 57 oraz 67W – nowe kamery samochodowe

Dash Cam Mini 2, 47, 57 i 67W

Garmin przedstawił dziś zupełnie nową serię sterowanych głosowo kamer samochodowych z automatycznym przechowywaniem plików wideo oraz funkcją monitorowania Live View1. Funkcje te mają pomóc kierowcom zarejestrować momenty incydentów, np. kradzieży.

Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Garmin Dash Cam Mini 2, 47, 57 oraz 67W to niewielkich rozmiarów kamery, które pozostają praktycznie niezauważalne na przedniej szybie, a jednocześnie nagrywają i automatycznie zapisują pliki wideo z wszelkich wykrytych zdarzeń w Vault – nowym internetowym archiwum firmy Garmin, które zabezpiecza nagrania i umożliwia ich łatwe przeglądanie oraz udostępnianie. Dzięki nowym funkcjom Parking Guard i Live View, kamery z nowej linii Garmin Dash Cam czuwają nad zaparkowanymi samochodami i mogą powiadomić kierowców o wszelkich zdarzeniach, wysyłając inteligentne powiadomienia na kompatybilny smartfon użytkownika za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive™.

Jeśli chcesz udowodnić, co wydarzyło się na drodze – wystarczy, że sprawdzisz nagranie w swojej kamerze samochodowej. Nasze nowe internetowe archiwum Vault umożliwia szybkie i łatwe udostępnianie zapisanych nagrań wideo” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin. „Kamery zapewniają także spokój ducha kierowcom, wprowadzając nowe funkcje łączności, które są niezbędne do zdalnego monitorowania zaparkowanego pojazdu.”

Małe kamery, duża technologia

  • Dash Cam Mini 2: ultrakompaktowa kamera z możliwością nagrywania w jakości HD 1080p
  • Dash Cam 47: możliwość nagrywania w jakości HD 1080p oraz GPS
  • Dash Cam 57: możliwość nagrywania w jakości HD 1440p oraz GPS
  • Dash Cam 67W: możliwość nagrywania w jakości HD 1440p, GPS oraz wyjątkowo szerokokątny, 180-stopniowy obiektyw, który umożliwia nagranie jeszcze więcej szczegółów jazdy.

Test Mio MiVue 795 – zapisuje z GPS-em ważne szczegóły podróży

Niezależnie od wyboru kompaktowego rejestratora Dash Cam Mini 2 o wymiarach kluczyka samochodowego, też jednego z modeli Dash Cam 47, 57 lub 67W – z systemem GPS2 który rejestruje szczegóły daty czasu i lokalizacji wydarzenia3 oraz 2-calowym wyświetlaczem LCD z tyłu kamery – kierowcy docenią wyraźny obraz HD w każdym modelu, dzięki opatentowanej optyce Garmin Clarity™ HDR (High Dynamic Range), która pozwala uchwycić najmniejsze szczegóły w dzień i w nocy. Użytkownicy mogą korzystać z komend głosowych do zapisywania klipów, rozpoczynania i zatrzymywania nagrań audio czy robienia zdjęć.

Test Xblitz Z4 – uchwyci każdy szczegół podróży 

Nie przegap ani chwili

  • Zapisane filmy są automatycznie przechowywane w bezpiecznym internetowej chmurze Vault przez 24 godziny, z możliwością przechowywania plików nawet przez 30 dni.4
  • Monitoring Live View i alerty Parking Guard informują kierowców o wykryciu zdarzenia w pobliżu zaparkowanego pojazdu.1
  • Sterowanie głosowe z opcjonalnym nagrywaniem dźwięku jest dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim, włoskim i szwedzkim.
  • Alerty dla kierowcy3, takie jak ostrzeżenia przed kolizją czy zjechaniem z pasa ruchu, zwiększają bezpieczeństwo jazdy.
  • Podwójna ładowarka USB zapewnia dodatkowy port do szybkiego ładowania urządzeń elektronicznych.

Nowa seria kamer Garmin Dash Cam jest już dostępna w sugerowanych cenach detalicznych od 129.99€ do 249.99€. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę http://www.garmin.com.

źródło: Garmin

_____________————————–

 

1Wymaga stałego zasilania i aktywnego połączenia z Wi-Fi; niektóre pojazdy wymagają kabla stałego zasilania (sprzedawany oddzielnie). Funkcje Live View i Parking Guard są dostępne za pomocą aplikacji Garmin Drive w kompatybilnym smartfonie.

2Kamera Dash Cam Mini 2 nie jest wyposażona w GPS i wyświetla tylko datę i czas.

3Niektóre warunki mogą wpływać na działanie funkcji ostrzeżeń; szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Garmin.com/warnings. Ostrzeżenia o czerwonym świetle i fotoradarach nie są dostępne we wszystkich regionach. Alerty dla kierowców nie są dostępne w urządzeniu Dash Cam Mini 2.

4Użytkownicy muszą utworzyć lub korzystać z konta Garmin, aby móc przechowywać filmy w Vault. Rozszerzone pakiety przechowywania są dostępne w ramach płatnej subskrypcji. Wymaga aktywnego połączenia Wi-Fi.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: