Samsung AirDresser – by zadbać o letnie sukienki

Jak dbać o letnie sukienki? Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.

Lekkie, zwiewne sukienki z delikatnych naturalnych tkanin – często ozdobione falbankami, marszczeniami, plisami czy aplikacjami – to dla wielu kobiet jedna z ulubionych pozycji w szafie w okresie wiosenno-letnim. Częste pranie, nawet ręczne, takich sukienek może jednak zaskutkować utratą kolorów lub pierwotnego kształtu, a ich prasowanie bardzo często nie jest wskazane. Z pomocą przychodzi szafa parowa Samsung AirDresser.

Samsung AirDresser

Sukienki doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, gdy temperatura na zewnątrz wzrasta, jak i podczas szczególnych okazji, takich jak spotkania z przyjaciółmi czy uroczystości rodzinne, których wiosną i latem nie będzie brakowało. Odświeżanie sukienek może jednak okazać się żmudne i męczące, szczególnie jeśli nie możemy ich uprać w pralce, a zdobienia na powierzchni tkaniny utrudniają prasowanie. Co więcej, tak delikatne materiały jak muślin, szyfon czy satyna mogą pod wpływem wysokiej temperatury ulec zniszczeniu, więc należy postępować z nimi bardzo ostrożnie.

Innowacyjna szafa parowa Samsung AirDresser znacznie ułatwia cały proces. Dzięki niej szybko i bezpiecznie, w domowym zaciszu, możemy odświeżyć najbardziej delikatne, a zarazem trudne w pielęgnacji elementy garderoby. Przekonała się o tym Kasia Sokołowska, która od grudnia br. jest ambasadorką Samsung AirDresser.

Gdy tylko robi się cieplej uwielbiam nosić sukienki. Jednak te wykonane ze szlachetnych materiałów, posiadające skomplikowane marszczenia czy hafty są zwykle problematyczne w praniu. Z obawy przed ich zniszczeniem najczęściej korzystałam z pralni. Samsung AirDresser, jako domowa pralnia, okazał się w takich sytuacjach niezastąpiony” – mówi Kasia Sokołowska

 Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Odświeżanie w szafie parowej bezpieczną alternatywą dla prania

Pranie zwiewnych sukienek to duże wyzwanie, niezależnie od sposobu. Jeśli wybierzemy pralkę, pamiętajmy – o ile producent pozwala – o ustawieniu trybu delikatnego, unikając wysokich temperatur oraz szybkich obrotów. Pamiętajmy też, aby w bębnie nie znalazły się cięższe ubrania np. dżinsy, gdyż ich obecność może negatywnie wpłynąć na strukturę tkaniny i spowodować powstanie niechcianych zagnieceń.  Po praniu ręcznym z kolei musimy bezwzględnie wystrzegać się wyżymania, a sukienki powinny suszyć się w pozycji wiszącej. Nie zawsze jednak unikniemy w ten sposób zagnieceń, a prasowanie często nie wchodzi w grę.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Odpowiedzią na te wyzwania jest szafa parowa Samsung AirDresser. AirDresser to urządzenie dla wszystkich tych osób, które chcą zarówno dobrze czuć się w świeżych ubraniach bez zagnieceń, jak i dbać o nie oraz zaoszczędzić czas potrzebny na wizyty w pralni. Szafa parowa Samsung pozwala odświeżyć ubrania szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu. Oczyszcza odzież z drobnych pyłków i kurzu dzięki silnemu podmuchowi powietrza JetAir, wygładza zagniecenia powstałe podczas noszenia oraz skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z ubrań za pomocą pary JetSteam.

Dezynfekcja ubrań to kolejna zaleta szafy, która eliminuje aż do 99,9% wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków.* Szafa parowa AirDresser nie tylko odświeża i oczyszcza ubrania, ale również suszy te wyjęte prosto z pralki lub przemoczone na deszczu. Proces suszenia jest bezpieczny nawet dla delikatnych tkanin z jakich wykonane są letnie ubrania, dzięki technologii pompy ciepła.

Test Poly Sync 20 – zestaw głośnomówiący do audiokonferencji

Minimalistyczny i elegancki design urządzenia idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza, niezależnie od jego stylu. Stworzony z dbałością o każdy detal projekt szafy AirDresser został doceniony przez ekspertów oraz wyróżniony nagrodą IF Design Award 2020. Szafa odświeżająca Samsung AirDresser to wręcz idealne urządzenie dla tych osób, które stawiają na najwyższą jakość i wybierają rozwiązania podnoszące komfort życia.

źródło: Samsung

____________—————————–

* Eliminuje: do 1) 99,9% trzech typów wirusów (Adenowirus, Wirus grypy i Herpeswirusy) na podstawie badań przeprowadzonych przez Laboratorium Szkoły Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego; program Sanitize 2) 99,9% dwóch typów bakterii (E.coli i S.aureus); program Sanitize 3) 99% gazów powodujących nieprzyjemny zapach (kwas izowalerianowy: pot; 4-etylopirydyna: tytoń, aldehyd walerianowy: żywność, np. grillowane mięso oraz tetrachloroetylen: pranie chemiczne) na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek, program Normal 4) 99% substancji szkodliwych (Perchloroetylen) – na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek; program Normal 5) 99% roztoczy kurzu domowego, na podstawie badań przeprowadzonych przez Intertek oraz testów w ramach certyfikacji BAF, program Sanitize.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: