realme zaprezentuje laptopa oraz tablet

Podczas oficjalnej globalnej premiery flagowego smartfona realme GT, producent ogłosi wprowadzenie do swojego portfolio zupełnie nowych produktów. Zaprezentowane zostaną m.in. laptop oraz tablet
realme 15 czerwca
Wydarzenie będzie miało format online – premiera startuje 15 czerwca o godzinie 14:00. Można będzie wziąć w niej udział na oficjalnym kanale realme Polska na YouTube oraz na profilu realme na Facebooku
realme już wkrótce rozszerzy swoje portfolio produktowe o nowe kategorie urządzeń. Już 15 czerwca zaprezentowane zostaną pierwszy laptop oraz tablet. Będzie to miało miejsce podczas globalnej premiery smartfona realme GT.
realme GT
realme GT
Zgodnie z hasłem Dare To Leap, realme jest marką, która zawsze stara się reagować na rynkowe oczekiwania konsumentów – szczególnie ludzi młodych. Stąd decyzja o wprowadzeniu na rynek nowych produktów. Producent już wcześniej zapowiedział, że w 2021 roku wprowadzi do swojej oferty nowości z kategorii AIoT, w tym pierwszego robota sprzątającego realme TechLife Robot Vacuum.
Kolejnym krokiem będzie więc prezentacja laptopa oraz tabletu – kategorii urządzeń, których do tej pory w portfolio producenta brakowało. Oba produkty będą głęboko zintegrowane z ekosystemem AIoT oraz smartfonami realme.
Plan produktowy oraz założenia nowej strategii TechLife ogłoszą m.in.: Sky Li, CEO realme oraz Madhav Sheth, Wiceprezes oraz Dyrektor Generalny realme na Europę oraz Indie.
· Strona WWW: realme.com/pl/
· YouTube: realme Polska
· Facebook: facebook.com/realmePolska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: