Suunto 9 Baro Titanium – limitowana edycja

Limitowana edycja Suunto 9 Baro Titanium upamiętnia słynny wyścig Red Bull X-Alps 2021

Suunto 9 Baro Titanium
Suunto 9 Baro Titanium

Red Bull X-Alps to najtrudniejszy wyścig przygodowy na świecie. Jego jubileuszowa 10. edycja rozpocznie się już 10 czerwca. Z tej okazji firma Suunto prezentuje limitowaną wersję zegarka sportowego Suunto 9 Baro Titatnum zaprojektowaną specjalnie na tę okoliczność.

Adventure starts here! Ruszaj na górskie przygody razem z zegarkiem, na którym możesz polegać. Suunto 9 Baro Titanum Red Bull X-Alps Limited Edition to wyjątkowy model zegarka sportowego marki Suunto, zaprojektowany specjalnie na wyjątkowe wydarzenie wszystkich miłośników ekstremalnych przygód – wyścigu Red Bull X-Alps. Dowiedz się więcej i zdobywaj szczyty z marką Suunto.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Suunto 9 Baro Titanum i Red Bull X-Alps

Jubileuszowa 10. edycja Red Bull X-Alps 2021 rozpocznie się już 20 czerwca 2021 r. Będzie to najdłuższa w historii trasa słynnego wyścigu i po raz pierwszy z nowym celem. Począwszy od Salzburga, 33 zawodników z 17 krajów pokona przez Alpy pieszo oraz na paralotni dystans o długości 1238 km.

Aby uczcić ten wymagający i trudny wyścig, firma Suunto wprowadza na rynek dokładnie 1238 zegarków Red Bull X-Alps Limited Edition Suunto 9 Baro Titanium.

Suunto 9 Baro Titanum
Suunto 9 Baro Titanum

Każdy zegarek z serii będzie miał przypisany (na tarczy zegarka) swój indywidualny numer, odpowiadający również kolejnym kilometrom wyścigu oraz tytanowy bezel z napisem Red Bull X-Alps Limited Edition.

Ponadto będzie posiadał niebieski, tekstylny pasek o dwóch długościach z logo Red Bull X-Alps i Suunto. W pudełku znajdzie się również dodatkowy dwukolorowy pasek silikonowy.

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Każdy z 33 zawodników z całego świata będzie nosił podczas wyścigu zegarek Suunto 9 Baro, który będzie wspierał go na trasie i pomoże jeszcze lepiej rozplanować wysiłek podczas wyścigu. Dołącz do tej wyjątkowej drużyny i zdobywaj własne szczyty razem z marką Suunto.

Urządzenie Suuntoplus Red Bull X-Alps Feature zostało zaprojektowane we współpracy z Paulem Guschlbauerem.

Zegarek Suunto 9 Baro Titanum z limitowanej edycji będzie dostępny od 11 maja 2021 r. na suunto.com oraz na Zegarownia.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: