Razer Opus X – zanurz się w dźwiękach z aktywną redukcją szumów

Razer Opus X – zanurz się w dźwiękach razem z nowymi słuchawkami o stylowym wyglądzie, żywych kolorach i z aktywną redukcją szumów

Razer Opus X
Razer Opus X

Razer zaprezentował dzisiaj Opus X – najnowszy dodatek do swojej rodziny bezprzewodowych słuchawek lifestylowych. Urządzenie wyposażono w technologię aktywnej redukcji szumów (ANC), Bluetooth 5.0, tryb Gaming z niskim opóźnieniem 60 ms, dostrojone przetworniki o średnicy 40 milimetrów oraz w wbudowany mikrofon. Wszystko okraszone nowoczesnym stylem  żywymi kolorami.

Test Bose SoundLink Micro – wodoodporna muzyka

Opus X brzmi tak dobrze, jak wygląda, a dostrojone 40-milimetrowe przetworniki zapewniają bogaty, immersyjny krajobraz dźwiękowy, ożywiając gry mocnym basem i wyraźnymi średnimi i wysokimi tonami. Słuchawki idealnie sprawdzą się również podczas słuchania muzyki i oglądania filmów, gdzie użytkownicy mogą cieszyć się nieprzerwanym, wciągającym dźwiękiem dzięki technologii Opus X ANC, która neutralizuje niepożądane dźwięki zewnętrzne, a tryb Quick Attention Mode pozwala użytkownikom słyszeć otoczenie.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi Opus X zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń telefonicznych, komunikacji w grze lub wideokonferencji. Czyni to z Opus X wszechstronny zestaw słuchawkowy do rozrywki, pracy i zabawy. Dzięki wykorzystaniu Bluetooth 5.0, Opus X może się pochwalić większym zasięgiem i stabilnością działania przy niskim zużyciu energii, co zapewnia przedłużoną żywotność baterii do 30 godzin z ANC (40 godzin bez ANC).

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Stylowy, zbudowany z myślą o komforcie i dostępny w kolorach Razer Green, Mercury White i Quartz Pink, Opus X to idealny wielofunkcyjny zestaw słuchawkowy dla każdego, kto potrzebuje wysokiej jakości i wciągającego dźwięku, gdziekolwiek się znajduje.

Razer Opus X
Razer Opus X

Więcej informacji o Opus X, można znaleźć  tutaj.

Razer Opus X to stylowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewniający wciągającą i niezakłóconą grę, rozrywkę oraz pracę.

Razer Opus X będzie dostępny w sprzedaży od 11 czerwca 2021 roku. Online na Razer.com, w sklepach stacjonarnych RazerStore oraz u wybranych sprzedawców. Razer Opus X Green Edition będzie przez ograniczony czas dostępny wyłącznie na Razer.com i w sklepach RazerStores – €109.99 (sugerowana cena detaliczna)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: