realme – zegarkowe nowości oraz robot sprzątający w Polsce

Razem z nowym flagowcem, portfolio produktów marki realme poszerzyło się o inteligentne zegarki realme Watch 2 i Watch 2 Pro oraz pierwszy produkt Smart Care z linii TechLife – realme TechLife Robot Vacuum. Urządzenia dostępne będą także w Polsce.

Test realme Watch S Pro – nasz codzienny trener personalny

realme Watch 2 to następca ubiegłorocznego bestselleru marki – modelu realme Watch 1. Zegarek wyposażony został w wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 1,4” oraz potężną baterię 315 mAh. Urządzenie oferuje aż 90 trybów sportowych, a więc znacznie więcej niż pierwsza generacja. Smartwatch ma certyfikat IP68, monitoruje sen, puls i poziom tlenu we krwi. Czas pracy na jednym ładowaniu sięga 12 dni. Wyceniony został na 249 złotych.

Wraz z modelem podstawowym na rynku debiutuje również realme Watch 2 Pro, a więc wariant z ekranem o przekątnej 1,75”, który wyposażony został w moduł GPS i jeszcze większą baterię 390 mAh. Zapewnia do 14 dni pracy na jednym ładowaniu. Zegarek także ma na pokładzie 90 trybów sportowych oraz oferuje identyczny certyfikat wodoszczelności oraz odporności na kurz (IP68). Podobnie jak model podstawowy, może mierzyć jakość snu, puls oraz wskaźnik natlenienia krwi. W Polsce kupimy go za 299 złotych.

Reklamy
realme Watch 2
realme Watch 2
realme TechLife Robot Vacuum to zaawansowany odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania, który tworzy i zapamiętuję mapę przestrzeni domowej oraz umożliwia bardzo dokładną personalizację sprzątania. Kluczem do skuteczności robota sprzątającego od realme jest zaawansowany mechanizm nawigacji laserowej (LiDAR). Łącznie odkurzacz ma 38 zintegrowanych czujników, które pomagają mu w poruszaniu się po domu lub mieszkaniu.
realme TechLife Robot Vacuum
realme TechLife Robot Vacuum
Robot Vacuum od realme uzbrojony jest w wydajny mechanizm ssania o mocy 3000 Pa, z zasobnikiem na nieczystości o pojemności 600 ml oraz zbiornikiem na wodę (300 ml). Dzięki potężnej baterii 5200 mAh może w jednym cyklu posprzątać średniej wielkości mieszkanie, oferując relatywnie ciche odkurzanie – tylko 55 dBa (Quiet Mode). Urządzenie jest też w pełni kompatybilne z Asystentem Google oraz Alexą.
Robot sprzątający od realme to także pierwsze urządzenie, które trafia na rynek w ramach platformy TechLife. W Polsce będzie kosztował 1299 złotych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: