Gigaset DL780 Plus – telefoniczny zestaw

Gigaset DL780 Plus – telefoniczny zestaw

Gigaset DL780 Plus
Gigaset DL780 Plus

Gigaset wprowadził na polski rynek nowy, telefoniczny zestaw DL780 Plus, składający się z przewodowego telefonu stacjonarnego DL780 oraz bezprzewodowej słuchawki DL780H. Taki komplet zapewni maksymalną swobodę ruchów we własnym domu lub mieszkaniu, gwarantując łatwe i wygodne telefoniczne konwersacje. Gigaset DL780 Plus to ciekawe rozwiązanie zarówno dla rodzin, jak i seniorów, którzy docenią czytelne wyświetlacze oraz duże przyciski.

Funkcje audio dla całej rodziny

Dwa urządzenia składające się na Gigaset DL780 Plus – telefon stacjonarny DL780 i słuchawka DL780H – oferują najwyższą jakością dźwięku. Głośność w obydwu urządzeniach można regulować, a telefon stacjonarny oferuje dodatkową funkcję wzmacniacza. Dzięki temu osoby starsze lub niedosłyszące mogą zwiększyć natężenie dźwięku do bardzo wysokiego poziomu i dzięki temu lepiej słyszeć głos rozmówcy.

Reklamy

Test Xiaomi Mi 11 Ultra – polubisz fotografię i filmowanie w smartfonach

DL780 Plus oferuje również inne, dodatkowe funkcje audio. Głośność dzwonka telefonu stacjonarnego można regulować indywidualnie na siedmiu poziomach, a głośność w słuchawce można ustawić nawet do ośmiu. Głośność dzwonka w słuchawce DL780 można ustawić na pięciu poziomach. Zestaw Gigaset DL780 Plus jest także kompatybilny z aparatami słuchowymi.

„Lepiej dmuchać na zimne”

Na świecie nagminnym procederem stają się oszustwa i wyłudzenia poprzedzone telefonicznymi rozmowami z potencjalnymi ofiarami. Często stają się nimi seniorzy. Aby zminimalizować ryzyko cyklicznych połączeń, których sobie nie życzymy, Gigaset DL780 Plus posiada funkcję blokady z możliwością zapisu do 32 numerów. W rezultacie połączenia z umieszczonych na takiej liście numerów telefonicznych nie będą sygnalizowane.

Harmonijne połączenie

W każdym z urządzeń Gigaset DL780 Plus występuje wspólna książka telefoniczna, zsynchronizowana jest lista odebranych i nieodebranych połączeń oraz funkcja blokady wybranych numerów. „Bezprzewodowa słuchawka i telefon przewodowy mają sprawiać wrażenie, jakbyś obsługiwał jedno urządzenie z dwoma odbiornikami. Dlatego uznaliśmy, że synchronizacja słuchawki i telefonu stacjonarnego jest szczególnie ważna – mówi Thomas Prößdorf, menedżer produktu w Gigaset. „W końcu wygoda nie kończy się na możliwości regulacji głośności lub funkcjach obsługiwanych jednym dotknięciem”.

Gigaset DL780 Plus idzie o krok dalej pod względem wygody: funkcja Plug & Play oznacza, że użytkownicy mogą rozpakować urządzenia, podłączyć je i od razu dzwonić.

Test Gigaset GS3 – długodystansowiec i bezprzewodowe ładowanie

Widoczne i czytelne informacje

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i nowoczesnemu wzornictwu w klasycznej czerni ze srebrnymi klawiszami Gigaset DL780 Plus dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza. Duże, kontrastowe, białe przyciski z czarnymi cyframi, a także podświetlone wyświetlacze ułatwiają odczyt informacji i wybór numerów. Ekran biurkowego telefonu DL780 ma wymiary 78 x 46 mm i w trybie czuwania pokazuje datę i godzinę, a także informację o nieodebranych połączeniach. Czas trwania rozmowy jest wyświetlany na wyświetlaczu obu urządzeń podczas połączenia. Przychodzącą rozmowę dodatkowo sygnalizuje dioda LED umieszczona na frontowych ściankach obu urządzeń.

Wyświetlacz słuchawki ma wymiary 34 x 37 mm, a kontrast ekranu można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Nawigacja w menu głównym jest niezwykle prosta dzięki dużym ikonom i nieskomplikowanemu układowi. Opcjonalnie można również włączyć tryb Jumbo, aby cyfry i litery były wyświetlane w bardzo dużym formacie na wyświetlaczu słuchawki. Połączenia przychodzące są także sygnalizowane migającym zielonym przyciskiem na słuchawce.

Test Asus Zenfone 8 – smartfon na każdą potrzebę

W nagłych wypadkach i dla zabawy

Gigaset DL780 Plus to elastyczny telefon dla rodzin, ale i urządzenie ułatwiające  komunikację, zwłaszcza osobom starszym lub o specjalnych potrzebach. Stanowiące zestaw urządzenia mają programowalne klawisze szybkiego wybierania ważnych numerów. Bezprzewodowa słuchawka DL780 ma dwa tego typu przyciski, a telefon stacjonarny aż cztery. Do dyspozycji użytkownika jest także „wspólna” książka telefoniczna, która pomieści do 99 wpisów z numerami i nazwiskami abonentów.

Test MaxCom Strong MM920 – solidny, czytelny i niezawodny

Brak promieniowania dzięki ECO DECT

Dzięki sprawdzonej, przyjaznej dla środowiska technologii ECO DECT, obsługującej zarówno telefony przewodowe, jak i bezprzewodowe firmy Gigaset, zużycie energii zostało zredukowane o 60 procent. Moc emisji fal radiowych jest automatycznie redukowana w zależności od odległości między słuchawką, a stacją bazową, zawsze uzyskując poziom potrzebny do stabilnego połączenia i właściwej transmisji dźwięku. Co więcej, słuchawka Gigaset DL780 Plus w trybie czuwania nie generuje emisji fal radowych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: