Teufel Cinebar One – soundbar do niewielkich pomieszczeń

Teufel Cinebar One – nowa wersja popularnego soundbaru CINEBAR ONE. Urządzenie docenią osoby, które chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w małym lub średnim pomieszczeniu.

Cinebar One
Cinebar One

Niewielkich rozmiarów (35 x 11,3 x 6,8 cm) Cinebar One został wyposażony w cztery wydajne głośniki, każdy z własną końcówką mocy. Nowością jest zastosowanie technologii dźwięku przestrzennego Dynamore Ultra® z głośnikami bocznymi typu side firing.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Soundbar w wersji samodzielnej, bez subwoofera, sprawdzi się w małych i średnich pomieszczeniach. Dzięki trzem trybom dźwięku – Music, Movie, Voice – CINEBAR ONE dostarczy odpowiednich wrażeń podczas seansów filmowych, w grach wideo czy jako głośnik do słuchania muzyki. Nowością jest tryb Voice, który wpływa na lepsze zrozumienie dialogów poprzez podkreślenie odpowiednich fragmentów nagrania w zależności od typu treści.

Nowość od Teufel obsługuje technologię Dolby Digital i standard łączności Bluetooth 5.0 z aptX. Do tego zawiera wbudowany interfejs dźwiękowy USB, który docenią użytkownicy komputerów osobistych oraz złącze HDMI z CEC i ARC, wejście liniowe i optyczne.

Test Teufel Supreme ON – z funkcją współdzielenia muzyki

Urządzenie można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie lub panelu dotykowego umieszczonego na obudowie. Diody LED umieszczone na froncie informują między innymi o poziomie głośności. Soundbar w razie potrzeby można zamontować na ścianie.

CINEBAR ONE dostępny jest także w wersji z bezprzewodowym subwooferem T6.

Test Cinebar One+ – gdy mniej znaczy więcej, a dźwięk przyprawia o dreszcze

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR ONE jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej – w cenie 1349, a w zestawie z subwooferem w cenie 1799 na stronie teufelaudio.pl.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: