Warszawa ma bezpłatny serwis rowerowy

W związku ze wzrostem zainteresowania jazdą na rowerze Nationale-Nederlanden udostępni warszawiakom bezpłatny serwis rowerowy

rower

W związku ze wzrostem zainteresowania jazdą na rowerze, firma Nationale-Nederlanden wystartowała z kampanią #KołaZainteresowań, której celem jest wymiana doświadczeń pomiędzy użytkownikami jednośladów i zachęcenie ich do dbania o bezpieczeństwo. W ramach zaplanowanych działań w Polskę ruszyły mobilne serwisy rowerowe. 17 czerwca ubezpieczyciel przy współpracy z ING Bankiem Śląskim udostępni taki punkt na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie zrobić przegląd swojego jednośladu czy skorzystać z usług tzw. bike fittingu.

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Nationale-Nederlanden we współpracy z ING Bankiem Śląskim udostępni w Warszawie mobilny serwis rowerowy. 17 czerwca, w godzinach 14:00-20:00, posiadacze rowerów będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu swojego jednośladu. Eksperci w punkcie zlokalizowanym w pobliżu siedziby banku przy Placu Unii Lubelskiej sprawdzą i wyregulują przerzutki oraz hamulce, sprawdzą zużycie linek, okładzin hamulcowych, wymienią klocki tarczowe, dętkę, naoliwią napęd, dokręcą kastę, pedały, śruby, zaciski czy napompują opony. Oprócz usług serwisowania i naprawy, rowerzyści będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów, którzy dopasują rower do użytkownika (bike fitting) – doradzą w odpowiednim ustawieniu ramy oraz siodełka, aby zwiększyć komfort jazdy. Poza wymienionymi opcjami każdy zainteresowany będzie miał okazję wziąć udział w konsultacji z zakresu pozycji odpowiednich podczas jazdy, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji.
Jednodniowy punkt w Warszawie jest czwartym mobilnym serwisem rowerowym ubezpieczyciela. Pierwszy pojawił się w dniach 29-30 maja w Węgorzewie na trasie Green Velo. Drugi stanął 5-6 czerwca w Świnoujściu na trasie VeloBaltica. Trzeci z kolei udostępniony został rowerzystom 12-13 czerwca w Częstochowie na promenadzie im. Czesława Niemena. Mobilne punkty pojawiły się na najpopularniejszych trasach rowerowych, dzięki czemu skorzystało z nich wielu rowerzystów.
Mobilne serwisy rowerowe to element kampanii Nationale-Nederlanden #KołaZainteresowań, w ramach której marka chce stworzyć przestrzeń dla wszystkich, którzy kochają jeździć na rowerze, przemieszczać się po mieście hulajnogą elektryczną czy biegać. Jej celem jest zachęcenie do wymiany doświadczeń, porad, propozycji tras i wspólnego dbania o bezpieczeństwo.
Kampania promuje ubezpieczenie „Na dwa koła”, które chroni użytkownika, a także jego rower, rower elektryczny lub hulajnogę elektryczną. W zależności od wybranego wariantu dostępna jest pomoc assistance, a także wypłata świadczenia w przypadku nieszczęśliwego wypadku, uszkodzenia czy kradzieży roweru lub e-hulajnogi. Ubezpieczenie jest dostępne w ofercie Nationale-Nederlanden i ING Banku Śląskiego.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: