Galaxy Tab S7 FE 5G z klawiaturą w prezencie

Dla wszystkich planujących w najbliższym czasie zakup tabletu, Samsung przygotował atrakcyjną promocję. Przy zakupie tabletu Galaxy Tab S7 FE 5G w prezencie otrzymać można etui Book Cover z klawiaturą.

W ramach najnowszej promocji Samsung Galaxy S7 FE 5G z klawiaturą w prezencie przy zakupie tabletu Galaxy S7 FE 5G u jednego z partnerów handlowych można otrzymać gratis wyposażone w klawiaturę etui Book Cover Keybord Slim o wartości 599 PLN.

 

 

Promocja startuje 18 czerwca i potrwa do 4 lipca 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe warunki i regulamin dostępne są na stronie promocji.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Galaxy Tab S7 FE 5G to jeden z najnowszych tabletów w portfolio urządzeń Galaxy. Funkcjonalny, wyrazisty 12,4 calowy wyświetlacz sprawdzi się podczas wakacyjnych filmowych seansów i mobilnego grania. Tablet Galaxy Tab S7 FE 5G to również doskonałe narzędzie do pracy i kreatywnej rozrywki dla całej rodziny. Z pomocą dołączonego do zestawu rysika można tworzyć niesamowite szkice i rysunki, a zapracowani z pewnością docenią możliwości multitaskingu jakie oferuje Galaxy Tab S7 FE 5G. Korzystając z Samsung Dex i etui Book Cover wyposażonego w klawiaturę i można korzystać z tabletu niczym z notebooka. Tablet Galaxy Tab S7 FE 5G dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielonej i srebrnej.

Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Więcej informacji na temat tabletu Tab S7 FE 5G można znaleźć tutaj.

Więcej informacji na temat promocji Samsung Galaxy S7 FE 5G z klawiaturą w prezencie można znaleźć na stronie. Promocją nie jest objęty model Samsung Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: