Modny tata – prezenty na Dzień Ojca

Przed miesiącem świętowały mamy, a teraz pora na docenienie taty. Modny tata – prezenty, dzięki którym ojcowie poczują się atrakcyjniej

Modny tata

Dzień Ojca już za kilka dni. Skorzystaj z naszych pomysłów na prezent dla taty, który lubi dbać o swój wygląd.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Przed miesiącem świętowały mamy, a teraz pora na docenienie taty i podarowanie mu czegoś wyjątkowego z okazji Dnia Ojca. Poniżej propozycje prezentów dla taty, który lubi być na czasie i dba o swój wygląd.

Reklamy
Philips Serii 7000
Philips Serii 7000

Inteligentne i delikatne golenie

Dla taty golącego się na gładko, wspaniałym prezentem będzie nowa golarka Philips Serii 7000, która zapewnia dokładne golenie i zaawansowaną ochronę skóry. Technologia SkinIQ analizuje zarost i dobiera odpowiednią moc tak, aby golenie zawsze było efektywne i delikatne dla skóry, a zarazem dostosowane do indywidualnych męskich potrzeb. Już po 3 dniach używania maszynki, mężczyźni są w stanie osiągnąć lepszą technikę golenia i mniejszą liczbę pominiętych włosków[1]. Ostrza SteelPrecision poruszają się do 90 tys. razy na minutę, dzięki czemu golarka gładko przesuwa się po skórze, jednocześnie przycinając każdy włos.

Golarka jest też wygodna w obsłudze i użytkowaniu – umożliwia wybór komfortowego golenia na sucho lub na mokro z użyciem żelu lub pianki. W opakowaniu znajdują się także stacja czyszcząca QuickClean, etui podróżne, regulowany trymer do brody i podstawka ładująca z podświetleniem.

trymer Multigroom
MG7770 – trymer Multigroom

Jedne narzędzie – wiele możliwości

Jeśli zaś Twój tata stylizuje zarost, podaruj mu trymer Multigroom. Dzięki temu będzie mieć jedno uniwersalne narzędzie do pielęgnacji zarostu na całym ciele. W modelu MG7770 znajduje się aż 18 różnych nasadek: metalowy trymer, metalowy trymer do modelowania, precyzyjna golarka, trymer do włosów w nosie i uszach, szeroka maszynka do strzyżenia włosów, golarka do ciała z nasadką zabezpieczającą, regulowana nasadką do brody: 3–7 mm, 2 nasadki do zarostu, 4 szerokie nasadki do włosów, 2 cieniujące nasadki do włosów, 2 nasadki do ciała.

Test Bose SoundLink Micro – wodoodporna muzyka

Trymer wykonany jest ze stali szlachetnej oraz posiada wygodny, gumowy uchwyt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni oraz jest wodoodporny, więc możesz używać go nawet pod prysznicem. Porządek i wygodę w podróży zapewni z kolei twardy futerał.

Philips Sonicare DiamondClean Smart
Philips Sonicare DiamondClean Smart

Zdrowy i biały uśmiech zawsze w modzie

Szukasz pomysłu związanego bardziej ze zdrowiem? Postaw na szczoteczkę Philips Sonicare, która wykorzystuje zaawansowaną technologię soniczną Philips. Philips Sonicare to aż 62 tys. ruchów na minutę i mikrobąbelki wtłaczane głęboko między zęby. Philips Sonicare DiamondClean Smart usuwa do 10x więcej płytki bakteryjnej[2], gwarantuje 7x zdrowsze dziąsła w 2 tygodnie[3] oraz zapewnia do 100% mniej przebarwień w trzy dni[4]. Cztery programy czyszczenia i trzy poziomy intensywności sprawiają, że szczoteczka dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Jakby tego było mało, szczoteczka pracuje aż do 2 tygodni na jednym ładowaniu. Jeśli więc szukasz wyjątkowego, a przy tym praktycznego prezentu dla Taty, który dba o swoje zdrowie i wygląd, koniecznie zdecyduj się szczoteczkę soniczną Philips Sonicare. Do wyboru są różne modele szczoteczki w kilku kolorach, więc z pewnością dobierzesz odpowiednią.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Rekomendowane ceny: 

  • Golarka Philips 7000 SkinIQ S7783/59 – 889 pln
  • Multigroom Philips MG7770/15 – 569 pln
  • Szczoteczki Philips Sonicare dostępne są już od 300 zł

źródło: Philips

____________————————————

[1] Na podstawie Philips S7000 i aplikacji GroomTribe w 2019 roku.

[2] W porównaniu do mycia zębów szczoteczką manualną; z końcówka C3 Premium Plaque Defence w programie czyszczenia Clean.

[3] W porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką G3 Premium Gum Care w programie czyszczenia Gum Health; na podstawie wskaźnika krwawień dziąseł (GBI).

[4] W porównaniu do szczoteczki manualnej: z końcówką W3 Premium White w programie czyszczenia White+ z użyciem wiodącej pasty wybielającej. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: