Droga do Legendy – pierwszy stream RPG w świecie League of Legends

Droga do Legendy – pierwszy stream RPG w świecie League of Legends

Już 20 czerwca o 18:00 na kanale Pawlik Pictures rozpocznie się Droga do Legendy, pierwsza w historii League of Legends sesja RPG transmitowana na żywo. Na kanale Twitch oraz YouTube wspólną przygodę w Runeterze rozpoczną Bartosz Pawlik, Veggie, Namu, Zatural i Kolega Ignacy.

Test Motorola Moto G9 Play – pod każdym względem spełnia oczekiwania

Drużyna czterech bohaterów rozpocznie swoje epickie podróże w Instytucie Wojny, organizacji której celem jest strzeżenie porządku w Runeterze. Na misje graczy wpływ będą mieli Przywoływacze, czyli widzowie transmisji, którzy za pomocą czatu będą głosować nad przebiegiem sesji, trwających od 4 do 5 godzin. W rozgrywce pojawiać się będą również specjalni goście, co dla wielu może być dodatkową zachętą do śledzenie kolejnych odcinków.

Uczestnicy

Uczestnicy

Mistrz Gry, Bartosz Pawlik, jedna z najbardziej wpływowych postaci polskiego esportu, a jednocześnie doświadczony twórca przygód i autorskich modyfikacji systemów RPG. W swojej karierze tworzył i prowadził kampanie w wielu systemach, między innymi: Dungeons and Dragons 3.x oraz 5e, Wampir: Maskarada, Neuroshima oraz Blades in the Dark, zatem nieobce są mu mroczne miejskie zaułki, klasyczne wyprawy fantasy i post-apokaliptyczne zrujnowane światy.

Test Huawei Display 23.8″ – minimalistyczny design i kompaktowa konstrukcja

Po drugiej stronie stołu zasiądą:

  • Fryderyk „Veggie” Kozioł – obecny Head of Esports Iluminar Gaming oraz legenda polskiej sceny League of Legends, którego postać będzie ciężko opancerzonym błaznem Yordlem, zawsze gotowym by wybrnąć z trudnej sytuacji w niekonwencjonalny sposób.
  • Adrian „Zetural” Dziadkowiec, czyli trener najnowszego teamu Ultraligi – PDW, związany wcześniej z drużyną 7more7 Pompa Team, w Runeterze przybierze postać opętanego szałem dzikiego wojownika z lodowych gór Frejlordu, którego wielki miecz utoruje drogę dla drużyny, gdy inne środki zawiodą.
  • Karolina „Namu” Górczana, cosplayerka i prowadząca programu „Po Lekcjach”, znana dobrze widzom Polsat Games, wcieli się w postać pochodzącą z rasy Vastajów – reprezentowanych w League of Legends przez Xayah, Rakana i Ahri, która za pomocą łuku i broni palnej zapewni drużynie odpowiednią siłę ognia.
  • Ignacy „Kolega Ignacy” Łukowski, YouTuber znany między innymi z kanału Mniej Więcej, który w tej rozgrywce wcieli się w hexdruida z Piltover – steampunkowego inżyniera potrafiącego przybierać postać zwierząt, dzięki połączeniu magii i nauki.

 Test Lenovo Tab P11 – zawsze gotowy do działania

Przebieg i fabuła

Kampania osadzona będzie w bogatym lore Runeterry, stanowi więc dobrą okazję do lepszego poznania świata League of Legends. Transmisja zainteresuje również RPG-owych wyjadaczy, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji skorzystać z możliwości oferowanych przez ten oryginalny świat gry.

Droga do Legendy
Postaci

Bohaterowie wyruszą w podróż do Bilgewater – portu pełnego barwnych postaci, tajemniczych morskich potworów i przygód, które czekają na każdego, kto odważy się wyruszyć w podróż po zdegenerowanych ulicach miasta. W tym miejscu można szybko zbić fortunę lub na zawsze pożegnać się z marzeniami o lepszym życiu, dlatego od zawsze to miejsce przyciąga renegatów, takich jak znane z League of Legends postacie: Gangplank, Miss Fortune, Graves czy Twisted Fate.

 Lore świata League of Legends można poznać lepiej na stronie Uniwersum.

Najnowsze odcinki Drogi do Legendy dostępne od 20 czerwca na Twitch oraz YouTube.

źródło: Riot Games

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: