Kruger&Matz KM0497 – już 9 odsłona modelu LIVE

Kruger&Matz KM0497 – dziewiąta odsłona smartfona LIVE

Kruger&Matz KM0497 - LIVE
Kruger&Matz LIVE

Kruger&Matz nie zwalnia tempa i właśnie wprowadził na rynek najnowszy smartfon z serii LIVE. Jest to już 9 odsłona tego modelu, wyposażona w duży ekran 6,5”, system Android 11 oraz ośmiordzeniowy procesor MT6762V/WB. Premiera sprzedażowa urządzenia odbędzie się w sieci sklepów Rebel Electro oraz w sklepie internetowym producenta. LIVE 9 trafi do sprzedaży od 21.06, a jego cena wynosi 579 zł.

Test Kruger&Matz Drive 6 – smartfon dla ludzi aktywnych

Od wprowadzenia na rynek pierwszego smartfona z serii LIVE minęło 8 lat. W tym czasie Kruger&Matz podążał za zamianami technologicznymi, dostosowując swoje produkty do potrzeb klientów i wymogów rynku, czego przykładem było chociażby przejście z procesorów Qualcomm na MediaTek. Dziś Kruger&Matz wie, że dla klienta liczy się to, by urządzenie oferowało doskonałą funkcjonalność, pracowało płynnie i nie kosztowało zbyt dużo. Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie LIVE 9.
Smartfon ten wyposażony został w ekran IPS o przekątnej 6,5″ i rozdzielczości 720×1600 px. Urządzenie działa w oparciu o 11 wersję systemu Android, za którego płynne działanie odpowiada  ośmiordzeniowy procesor MT6762V/WDA, wspierany 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.
Smukła obudowa w kolorze mieniącej się zieleni lub matowej czerni skrywa także sporą baterię o pojemności 5000 mAh oraz dwa sloty na karty SIM dla osób, które korzystają z dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu. Z kolei dodatkowy port na kartę micro SD, pozwala poszerzyć pamięć urządzenia nawet o 256 GB dodatkowej przestrzeni na dane i zdjęcia. A skoro o zdjęciach mowa to LIVE 9 wyposażony został w przedni aparat 8 Mpx i tylny 16 Mpx ze wsparciem dwóch dodatkowych 2 Mpx + 0,08 Mpx do rozmywania tła. To połączenie, w zestawieniu z przesłoną f/1.8,  pozwoli wykonać zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych.
LIVE 9 to smartfon z NFC, dzięki czemu pozwala dokonywać szybkich bezgotówkowych płatności oraz błyskawiczne parować ze sobą urządzenia. Bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami zapewnia Bluetooth 5.0. Na uwagę zasługuje także szereg zabezpieczeń chroniących prywatność użytkownika. Poza standardowymi jak PIN czy wzór, dostępna jest także opcja odblokowania telefonu poprzez czytnik linii papilarnych oraz funkcję Face ID.
Premiera smartfona Kruger&Matz LIVE 9 ma miejsce w ponad 70 sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w całej Polsce oraz na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com. Sugerowana cena urządzenia to 579 zł.  

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: