Niteo Tools – praktyczny pojemnik w Biedronce

Niteo Tools – składany pojemnik do transportowania już od poniedziałku 21 czerwca w sklepach sieci Biedronka

Niteo Tools NR-0713

Ten praktyczny pojemnik o nośności do 35 kg jest pomocnym wózkiem o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzi się w domu, w ogrodzie, bądź warsztacie każdego majsterkowicza. Produkt oferowany będzie w cenie 59,90 zł.

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Najnowszy produkt marki Niteo Tools jest wygodnym i komfortowym elementem każdej przydomowej pracowni: garażu, warsztatu czy kącika naprawczego. Po rozłożeniu tworzy bowiem wygodną przestrzeń do przewożenia różnego rodzaju przedmiotów, a jego nośność wynosi 35 kg.

Dużym atutem tego pojemnika jest możliwość jego ponownego złożenia, co sprawia, że każdy ma szanse swobodnego przenoszenia produktu oraz przechowywania go, gdy nie jest wykorzystywany.

Test Roborock S7 – autonomiczne sprzątanie

Składany pojemnik do transportowania Niteo Tools wyposażony jest nie tylko w wygodny, teleskopowy uchwyt regulowany na dwóch wysokościach, lecz także w wytrzymałe kółka, pozwalające na transport po różnego rodzaju podłożu.

Warto zwrócić uwagę również na design urządzenia. Kompaktowy rozmiar oraz wygodny kształt produktu znacznie wpływają na komfort i szybkość pracy. Pojemnik Niteo Tools jest wygodny
i przystosowany do transportu różnych przedmiotów.

Urządzenie przeszło pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Składany pojemnik do transportowania marki Niteo Tools dostępny będzie w ofercie w wybranych sklepach sieci Biedronka w Polsce, w cenie 59,90 zł.

Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 21.06.2021 do wyczerpania zapasów.

DANE TECHNICZNE: 

Urządzenie: SKŁADANY POJEMNIK DO TRANSPORTOWANIA
Model: NR-0713
Numer partii: 202101
Nośność pojemnika: do 35 kg
Wymiar po rozłożeniu: 42 x 40,5 x 38 cm
Wymiar po złożeniu: 42 x 40,5 x 8 cm
Materiał: Recycle PP

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: