Zyxel MagicOffice i MultiSide – na problem komórek w budynku

Zyxel 5G NR MagicOffice i MultiSide – repeatery zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu sygnału komórkowego sieci i polepszeniu zasięgu wewnątrz budynków.

Zyxel 5G NR
Zyxel 5G NR

Urządzenia automatycznie wykrywają poziom izolacji, zapewniają optymalne wzmocnienie sygnału i systematycznie regulują własne ustawienia, dopasowując się do ewentualnych zmian. To idealne rozwiązania dla dystrybutorów IT pozwalające w ekonomiczny sposób rozwiązać problem słabego sygnału wewnątrz budynków.

MagicOffice i MultiSite to dwa nowe komercyjne repeatery 5G NR, które rozwiązują  problem słabego zasięgu wewnątrz budynków wielopiętrowych i w przestrzeniach podziemnych.

Test Poly Sync 20 – zestaw głośnomówiący do audiokonferencji

Ekonomiczne rozwiązanie i prosta instalacja

Repeatery zostały zaprojektowane z myślą o wzmacnianiu sygnału sieci komórkowej i polepszeniu jej zasięgu wewnątrz budynków tak, by była dostępna wszędzie, gdzie zasięg jest słaby, np. na podziemnych parkingach.

Tradycyjne repeatery są często skomplikowane w instalacji i zajmują dużo miejsca, a ich konfiguracja wymaga specjalistycznej wiedzy. Komercyjne repeatery Zyxel MagicOffice i MultiSite są łatwe w instalacji, automatycznie wykrywają poziom izolacji, zapewniają optymalne wzmocnienie i systematycznie regulują własne ustawienia, dopasowując się do ewentualnych zmian.

Repeater MagicOffice to urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w małych biurach lub obiektach komercyjnych o powierzchni do 900 m². Natomiast w budynkach z wieloma piętrami o łącznej powierzchni do 25 200 m² można zastosować repeater MultiSite. Wzmacnia on sygnał w wielu lokalizacjach lub na wielu piętrach, poprzez  kaskadowe łączenie z wykorzystaniem kabla koncentrycznego nawet 7 węzłów MultiSide . Zarządzanie wszystkimi węzłami odbywa się centralnie z poziomu jednego interfejsu, co nie tylko ułatwia instalację, administrację i konserwację, ale też oszczędza czas.

Test TP-Link Archer AX73 – router Wi‑Fi 6 AX5400 dla biura i domu

Więcej opcji wdrożeniowych dzięki większej mocy

Repeatery firmy Zyxel są niezwykle skuteczne w obszarach, w których sygnał komórkowy jest słabszy. W porównaniu z większością produktów, które wymagają, aby zewnętrzny sygnał komórkowy miał siłę od trzech do czterech kresek, rozwiązania Zyxel działają bezawaryjnie już od dwóch kresek zasięgu. W przypadku sygnału mającego tylko jedną kreskę albo w martwych strefach wewnątrz budynków lub tuneli, repeater MultiSite wzmacnia sygnały we współpracy z opatentowanym rozwiązaniem Zyxel SymmRepeaterEnterprise.

Unikanie echa i bezpieczeństwo dla sieci operatorów

Dzięki opatentowanej przez Zyxel technologii unikania echa repeatery automatycznie wykrywają ewentualne problemy z oscylacjami i wydajnością. Po wykryciu zakłóceń automatycznie regulują moc wyjściową bez ręcznej interwencji, oszczędzając użytkownikom czasu i wysiłku związanego z konserwacją. Ponadto dzięki bezpiecznej dla sieci konstrukcji repeatery adaptują się do poziomu mocy pobliskich sieci, aby zachować stabilną jakość komunikacji.

– Dwa nowe repeatery firmy Zyxel nie tylko rozwiązują problem słabego sygnału komórkowego, ale robią to w prosty i ekonomiczny sposób – powiedział Crowley Wu, starszy wiceprezes działu biznesowego Zyxel Networking. – Nasza opatentowana technologia i prosta konfiguracja ułatwiają bieżącą konserwację i wprowadzanie ulepszeń, zapewniając optymalną wydajność rozwiązania i maksimum korzyści.

Więcej informacji o repeaterach Zyxel MagicOffice i MultiSite pod adresami: MagicOffice-Repeater oraz MultiSite-Repeater

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: