LIVE Samsung JET – odkryj moc odkurzania

We wtorek, 22 czerwca br., odbędzie LIVE Samsung JET. Uczestnicy wydarzenia prowadzonego przez Agatę Młynarską i Krzysztofa Ibisza poznają możliwości odkurzacza Samsung Jet, będą mieli możliwość zakupić sprzęt oraz otrzymać okazjonalne upominki*. Start transmisji o 20:00

Samsung Jet
Samsung Jet

Moc odkurzania dla wygody

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ to urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W. Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu wyłapuje aż do 99,999%** mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz. System filtracji zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™️ posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu większości cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów***. Odkurzacz Samsung Jet™ wyposażony jest w wydajną baterię zapewniającą aż do 60 minut**** pracy.

Doskonałym uzupełnieniem urządzenia jest – sprzedawana osobno – stacja czyszcząca Clean Station, która automatycznie usuwa jego zwartość. Stacja Clean Station posiada hermetyczną konstrukcję umożliwiającą uwalnianie 400 razy mniej kurzu w porównaniu do standardowych worków do odkurzacza, ograniczając niemal do minimum kontakt z brudem czy alergenami.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Moc zakupów dla wygody

Osoby zainteresowane możliwościami odkurzacza Samsung Jet zapraszamy 22 czerwca o godzinie 20:00 na fanpage Samsung Polska na FB. O tej porze odbędzie się live streaming prosto z Samsung Cook Story, na którym zostaną zaprezentowane poszczególne modele oraz atrakcyjne oferty. Na uczestników czekają także specjalne upominki*.

Test Roborock S7 – autonomiczne sprzątanie

Wydarzenie poprowadzą Agata Młynarska oraz Krzysztof Ibisz, a o urządzeniach opowie wykwalifikowany trener Samsung – Dominik Kępka.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/SamsungPolska/videos/323443252728671

______________________________———————————–

* Zakupu sprzętu można będzie dokonać na Samsung.pl, w Sklepie Samsung. Sprzedawcą w Sklepie Samsung, jest Operator –  iTerra Sp. z o.o., zgodnie z regulaminem sklepu.

Samsung nie ma wpływu na ceny jakie stosuje Operator Sklepu Samsung.

** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)

*** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.).

****Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: