Telewizor Neo QLED teraz ze smartfonem Galaxy

Telewizor Neo QLED teraz ze smartfonem Galaxy

Teraz przy zakupie wybranych telewizorów Neo QLED oraz QLED 8K, można skorzystać z wyjątkowej promocji na smartfon. Wybrane modele o przekątnych ekranu 55” i większej będą dostępne w zestawie ze smartfonami Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE lub Galaxy A32. Promocja potrwa do 11 lipca.

  • Promocja obejmuje kilka konfiguracji sprzętowych[1]. Przy zakupie telewizorów biorących udział w promocji Neo QLED 8K i 4K oraz QLED 8K, można otrzymać w zestawie smartfon Galaxy S21 5G, Galaxy S20 FE lub Galaxy A32.
  • Promocja obowiązuje od 21 czerwca do 11 lipca b.r.
  • Zestawy można kupić w sieciach sprzedaży Media Expert, Media-Markt, EURO RTV AGD, Neonet oraz w salonach Samsung Brand Store i na eStore.

 Test Samsung Galaxy S21 5G i Galaxy Buds Live – zgrana para

Zobacz więcej szczegółów

Telewizory Neo QLED to świetny wybór dla widzów, którzy cenią sobie domową rozrywkę w najwyższym wydaniu. Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek, a każdy detal zachwyca wyrazistością. Dodając do tego 100% Natężenie Kolorów, które jest także wizytówką linii QLED, widzowie ujrzą obraz wypełniony miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności.

Test Samsung Galaxy S20 Fan Edition 5G – innowacje w przystępnej cenie

Na poziom intensywności doświadczeń podczas oglądania transmisji sportowych czy filmów, bez wątpienia wpływa także rozmiar ekranu. Dlatego w promocji dostępne są modele od 55” do 85” – pozwalające zobaczyć więcej detali oraz zachwycać się płynną akcją czy realistycznymi kolorami. Jednocześnie, w połączeniu z nowoczesnym designem, nawet telewizor o większej przekątnej nie przytłoczy naszego wnętrza. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu, ekran będzie prezentował się doskonale pod każdym kątem, pozwalając w pełni skupić uwagę na oglądanym filmie czy meczu.

Dotknij i oglądaj

Co ważne, telewizory Neo QLED i QLED świetnie współpracują ze smartfonami Samsung, takimi jak Galaxy S21 5G, a konfiguracja obu urządzeń, nigdy nie była łatwiejsza. Za pomocą funkcji Dotknij i Wyświetl, wystarczy dotknąć telefonem obudowy telewizora, a ten automatycznie wykryje urządzenie i wyświetli lustrzaną kopię smartfona na telewizorze[2]. Dzięki temu można w prosty sposób przesłać filmy, zdjęcia czy muzykę i cieszyć się nimi na dużym ekranie.

Test Samsung Galaxy A72 – smartfon do multimediów w dobrej cenie

Ponadto po połączeniu telewizora ze smartfonem, ekran można podzielić na dwie lub nawet cztery części – w przypadku modeli Neo QLED 8K. Funkcja Multi View sprawi, że z jednej strony ekranu będziemy mogli oglądać mecz czy film, a z drugiej – śledzić statystyki sportowe czy przeglądać interesujące ciekawostki.

źródło: Samsung

__________________————————-

[1] Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Media Expert, Media Markt i Neonet, EURO RTV AGD oraz w salonach Samsung Brand Store i eStore.

[2] Funkcja dostępna w modelach Neo QLED z 2021 roku oraz QLED z 2020.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: