Emirates – ice TV Live – sportowe emocje na żywo

Emirates – ice TV Live – sportowe emocje na żywo

Emirates – ice TV Live

Fani sportu nie muszą się martwić, że ominą ich sportowe emocje podczas podróży liniami Emirates. Niezależnie od tego, czy śledzą tegoroczne UEFA Euro 2020, Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, czy inne popularne dziedziny sportu i ligi, takie jak Wimbledon 2021, British Open, finały NBA, PGA tour, MotoGP i wiele więcej.

Kanały Sport 24 i Sport 24 Extra w systemie pokładowej rozrywki Emirates – ice TV Live  transmitują mecze UEFA Euro 2020, w tym finał, który odbędzie się 11 lipca. W telewizji na żywo będzie można również obejrzeć Igrzyska Olimpijskie 2020, które odbędą się 23 lipca w Tokio z udziałem ponad 10 000 sportowców reprezentujących 200 krajów z całego świata.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

W ciągu ostatniego roku linie Emirates nieprzerwanie inwestowały w aktualizowanie materiałów dostępnych w ice, dodając co miesiąc około 100 filmów do swojej obszernej biblioteki. Znalazły się tam także ekskluzywne treści telewizyjne, w tym popularne programy HBO, takie jak The Undoing, I Know This Much is True oraz Betty.

Inne pozycje w systemie ice w okresie letnim:

  • Ponad 20 zwycięzców i nominowanych z tegorocznych najważniejszych nagród filmowych, takich jak: Nomadland, The Father, Soul, Promising Young Woman i wiele innych.
  • Wyjątkowe filmy dokumentalne, w tym: Greta Thunberg: A year to change the world, Wild Cats of India, Life in Ten Pictures i King Otto – dokument o historycznym zwycięstwie Grecji w UEFA Euro 2004.
  • W lipcowych topowych tytułach każdy znajdzie coś dla siebie: Raya i Ostatni Smok, French Exit, Godzilla vs Kong, Minari i The Courier.
  • Najciekawsze filmy w sierpniu to: A Quiet Place, część II, Wrath of Man i Mortal Kombat.

Emirates słyną ze swoich wiodących w branży usług i produktów we wszystkich klasach podróży. Klienci mogą korzystać z ponad 4500 kanałów na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice, w tym z ponad 1000 kanałów dla miłośników kina i 130 kanałów dla dzieci.

Sport 24 i Sport 24 Extra to pierwsze na świecie i jedyne kanały sportowe na żywo dla branży lotniczej – są one dostępne wyłącznie w Panasonic Avionics. Kanały obejmują relacje na żywo z UEFA Champions League, Premier League, NFL, NBA, NHL, Tennis Grand Slams, Golf Majors i Ryder Cup, NRL i wiele innych.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Kanał Sport 24 nadaje 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, oferując pasażerom ponad 16 godzin najwyższej jakości treści na żywo każdego dnia. Sport 24 Extra oferuje dodatkowy wybór sportów premium, transmitując dodatkowe 150 godzin na żywo każdego miesiąca. Ponad 30 różnych światowych lig sportowych i wyjątkowych wydarzeń zostanie pokazanych w 2021 roku, w tym UEFA EURO 2020, Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 i Ryder Cup. Rozrywka pokładowa i Wi-Fi od Panasonic Avionics są oferowane w samolotach Boeing 777 i A380.

Więcej informacji o systemie ice znajduje się tutaj.

źródło: Emirates

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: