Nowy kalkulator ubezpieczeń turystycznych

Nowy kalkulator ubezpieczeń turystycznych

kalkulator

Ubezpieczenia turystyczne charakteryzują się tym, że wykupujemy je raczej doraźnie przed udaniem się na urlop. W ferworze przedwyjazdowych przygotowań łatwo o tym zapomnieć. Klienci oczekują od multiagencji już nie tylko porównania ofert towarzystw ubezpieczeniowych, ale coraz częściej chcą robić to szybko, bez wychodzenia z domu i z dowolnego miejsca. Dlatego multiagencja CUK Ubezpieczenia zaprojektowała i  oddała w ręce klientów porównywarkę ubezpieczeń turystycznych.

Porównywarka CUK Ubezpieczenia umożliwia porównanie ofert w krótkim czasie i jest dostępna również na urządzenia mobilne. Za jej pośrednictwem klient może także dokonać płatności w wygodny sposób – przelewem, kartą lub blikiem oraz przy wykorzystaniu zgromadzonych punktów PAYBACK.
„Tworząc narzędzie zadaliśmy sobie pytanie, jak sami chcielibyśmy kupować ubezpieczenia. Najważniejsze były dla nas dostępność oraz intuicyjność, aby cały proces zakupowy można było przeprowadzić z dowolnego urządzenia na wypadek zakupu na chwilę przed lub w trakcie podróży – na lotnisku, w pociągu czy z fotela pasażera w samochodzie. Bez względu na to, czy klient wykupuje polisę z wyprzedzeniem, czy na ostatnią chwilę, zakup zawsze powinien być poprzedzony porównaniem dostępnych na rynku ofert i wyborem tej najkorzystniejszej” – komentuje Marcin Dyliński, Dyrektor Departamentu Marketingu i e-Commerce CUK Ubezpieczenia.
„Szczególnie ważne było dla nas, aby dać klientom dostęp do maksymalnie szerokiej i kompleksowej ochrony. Z uwagi na pandemię istotnym elementem była ochrona obejmująca zachorowanie na COVID-19 oraz jego skutki, jak zwrot kosztów leczenia oraz kosztów z tytułu odwołania bądź skrócenia wyjazdu z powodu zarażenia” – dodaje Anna Pawłowska-Kruzińska Dyrektor Marketingu CUK Ubezpieczenia.
porównywarce dostępny jest pełny wachlarz ubezpieczeń turystycznych – od podstawowego ubezpieczenia NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i KL (kosztów leczenia) po rozszerzenia takie jak ubezpieczenie bagażu, assistance i koszty odwołania wycieczki lub skrócenia wyjazdu.
Aby otrzymać zestawienie ofert wystarczy podać kilka podstawowych danych, jak miejsce i czas wyjazdu, czy podróżujemy indywidulanie, z rodziną czy w grupie oraz formę aktywności (wypoczynek, sport wyczynowy lub ekstremalny), a porównywarka zrobi resztę – przeliczy wszystkie warianty i wygeneruje rekomendowane oferty.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: