nazwa.pl – 20% rabatu na wszystkie usługi IT!

Korzystaj z 20% rabatu na wszystkie usługi od nazwa.pl i przenieś swoją działalność do Internetu!

nazwa.pl

Spółka nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen, hostingu i cloud computingu. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 5 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych.

 • Cloud Backup – program służy do wykonywania kopii zapasowych danych z komputerów z systemem Windows 7/8/10. Dzięki aplikacji łatwo zabezpieczysz swoje pliki przed bezpowrotną utratą na skutek awarii dysku, kradzieży sprzętu czy ataku hakerskiego. Instalacja programu zajmuje dosłownie klika sekund, a backup wykonywany jest automatycznie, na bieżąco i według indywidualnie ustalonego harmonogramu.
 • Domeny – rejestracja indywidualnego adresu internetowego jest niezbędnym krokiem na drodze do rozpoczęcia działalności w sieci. Domena stanowić będzie Twoją wizytówkę w Internecie. W ramach rejestracji własnego adresu w nazwa.pl otrzymasz także pakiet usług dodatkowych, które kompleksowo ochronią powiązane z domeną serwisy internetowe i pocztę.
 • CloudMail – bezpieczna i wolna od uciążliwych reklam oraz spamu poczta e-mail, którą można uruchomić we własnej domenie. Dzięki niej zapewnisz sobie wygodny i profesjonalny kontakt z klientami oraz partnerami biznesowymi. Usługa oferuje nawet do 2 TB powierzchni dyskowej i można z niej korzystać również za pomocą aplikacji na Androida.
 • CloudHosting – usługa pozwala umieścić stronę internetową w sieci i zapewnia jej funkcjonowanie. Tym samym hosting jest niezbędny do postawienia własnej witryny, sklepu internetowego, osobistego bloga czy poczty elektronicznej. Unikalna technologia chmury obliczeniowej sprawi, że Twoje strony WWW będą zawsze działały z maksymalną możliwą prędkością!
 • CloudHosting WordPress – usługa hostingowa dedykowana do korzystania z najpopularniejszego systemu CMS na świecie. Rozwiązanie zawiera automatycznie skonfigurowane pakiety do każdego rodzaju serwisu internetowego, które zwiększają funkcjonalność i ułatwiają zarządzanie stroną WWW.
 • CloudHosting e-Sklep – funkcjonalna platforma sprzedażowa, działająca w oparciu o popularny PrestaShop. Usługa zawiera zainstalowane 61 pluginów, które pozwalają dostosować sklep internetowy do indywidualnych wymagań.
 • VPS – wirtualne maszyny, które służą do uruchamiania zaawansowanych aplikacji, wymagających szybkiego przetwarzania danych. Serwery VPS w nazwa.pl działają zarówno z systemem operacyjnym Linux, jak również z Windows Server. Usługa stanowi niezbędne narzędzie dla webmasterów i developerów, którzy oczekują sprzętu o wyjątkowej mocy oraz pełnej kontroli nad zainstalowanym na serwerze oprogramowaniem.
 • Certyfikaty SSL – usługa zabezpiecza Twoją stronę internetową dzięki szyfrowaniu połączenia pomiędzy użytkownikiem odwiedzającym witrynę a serwerem WWW. Symbolem działającego certyfikatu SSL jest zamknięta kłódka w adresie strony, którą najczęściej spotykamy w serwisach bankowych. Certyfikat SSL nie tylko chroni hasła, dane osobowe i numery kart kredytowych, lecz także wzbudza zaufanie klientów i pomoże wyróżnić Twoją stronę w Internecie.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Jeśli planujesz rozpocząć działalność w sieci lub po prostu szukasz niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań dla Twojej strony internetowej i poczty elektronicznej, możesz teraz skorzystać z kodu rabatowego, który obniży ceny wszystkich usług od nazwa.pl:

 1. Wejdź na stronę pl.
 2. Wybierz interesujące Cię usługi.
 3. W koszyku, w polu „Kod rabatowy”, wprowadź: sc63-5678-5435.

 

 Zachęcamy do korzystania ze sprawdzonych usług internetowych w atrakcyjnych cenach!

2 komentarze do “nazwa.pl – 20% rabatu na wszystkie usługi IT!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: