NEC dvLED FE-E oraz E – ekran LED szyty na miarę

Ekran LED szyty na miarę i gotowe rozwiązania – nowe serie NEC dvLED FE-E oraz E od firmy Sharp/NEC

NEC dvLED FE-E

Sharp NEC Display Solutions Europe rozszerzył swoją ofertę produktów dvLED, dodając do niej gotowe zestawy LED E „Essential” oraz moduły „Fine pitch Enterprise Eco” dla ekranów LED szytych na miarę. Nowa seria dvLED E to kompletne, łatwe w instalacji rozwiązanie gwarantujące doskonałe parametry wizualne dla wszelkich zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Produkty te są idealne dla korporacji, gdzie potrzebne są duże sale prezentacyjne i konferencyjne, do Digital Signage w handlu detalicznym i sektorze rekreacyjnym, a także dla klientów z sektora szkolnictwa wyższego.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Innowacyjna konstrukcja gotowych zestawów z serii E powoduje, że rozwiązania te są tak proste i łatwe w instalacji, jak to tylko możliwe. Niewielka głębokość produktu wynosząca zaledwie 29 mm oraz niska waga modułu wynosząca 4,7 kg pozwalają na łatwą integrację w każdym otoczeniu. Aluminiowa konstrukcja obudowy została również opracowana z myślą o prostej i niepochłaniającej czasu instalacji modułów LED, w tym montażu naściennym i wolnostojącym. Nowa seria dvLED E oferuje pełną obsługę od frontu i jest dostępna w trzech różnych zestawach: 108″ (1,2 mm), 135″ (1,5 mm) i 162″ (1,8 mm).

Natomiast moduły dvLED FE-E stanowią przystępną cenowo alternatywę o rozstawie pikseli 1,2, 1,5 i 1,9 mm. Seria dvLED FE-E zachowuje najwyższą jakość konstrukcji kabinetów do montażu ściennego i jest idealna do niestandardowych aranżacji ekranów LED wszędzie tam, gdzie budżet jest ograniczony.

Test Sharp DR-I470 Pro – radio DAB/DAB+/FM z RDS i 10000 stacji na całym świecie

Nils Detje, Product Manager dvLED Solutions w Sharp/NEC Display Solutions Europe, powiedział: „Łatwość i prostota były naszą filozofią przewodnią przy tworzeniu tych nowych linii. Seria gotowych zestawów E jest cieńsza, lżejsza i łatwiejsza w instalacji niż kiedykolwiek – a wszystko to w korzystnej cenie. Dla porównania, seria FE-E stanowi przystępne cenowo uzupełnienie naszej oferty rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki precyzyjnie zaprojektowanej obudowie wzorowanej na serii FE. Z niecierpliwością czekamy na to, jak nasi klienci wykorzystają nowe rozwiązania ścian wideo LED, aby ich przekaz był bardziej widoczny.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat ścian wideo dvLED serii E i FE-E

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: