T-Mobile na kartę – 100 GB na 60 dni

T-Mobile na kartę – 100 GB do wykorzystania przez 60 dni – wystarczy doładować swoje konto w aplikacji i śmigać w sieci.

100 GB na wakacje

Dzięki wakacyjnej ofercie od 17 czerwca użytkownicy T-Mobile na kartę mogą skorzystać z bonusu w postaci 100 darmowych gigabajtów do wykorzystania przez 60 dni w najszybszej sieci w Polsce. Wystarczy doładować konto jednorazowo kwotą 30 zł lub więcej w aplikacji „Mój T-Mobile” i już! Można śmigać J Nowi użytkownicy z kolei mogą wykonać doładowanie w dowolnym kanale, w ciągu 30 dni od aktywacji startera. Ze środków z doładowania, klient może aktywować dowolną usługę np. „Bez limitu L” na 30 dni, w ramach której ma 15 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i Supernet Video DVD. A do tego po każdym doładowaniu konta, klient otrzyma ekstra pakiet GB.

Więcej na temat promocji możecie przeczytać tutaj.

Test OPPO Reno5 Z 5G – aspiruje do mocnej średniej półki

Promocję 100 GB na lato promuje kampania reklamowa. Komunikację online, w mediach społecznościowych, radiu oraz na nośnikach w punktach sprzedaży można zobaczyć już od jutra. Z kolei spoty reklamowe pojawią się w telewizji od 29 czerwca.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: