MWC 2021: Maxcom przedstawia swoje portfolio produktowe

MWC 2021: Maxcom przedstawia swoje portfolio produktowe

jednym z wystawców podczas tegorocznej edycji Targów MWC Barcelona 2021 będzie marka Maxcom. Polska firma podczas imprezy,  która odbywać się będzie w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2021, Zaprezentuje nowe rozwiązania telekomunikacyjne oraz akcesoria z kategorii wearables.

Maxcom Comfort MM735

Polska marka Maxcom stale rozwija swoje portfolio produktowe, aby stawało się coraz bardziej konkurencyjne oraz dopasowane do zróżnicowanych potrzeb konsumentów. Podczas Targów MWC Barcelona 2021 (28 czerwca – 1 lipca 2021) firma zaprezentuje część swojej bogatej oferty oraz nowości rynkowe.

Test MaxCom Fit FW32 Neon – kobiecy, elegancki i do tego funkcjonalny

Bardzo cieszymy się z naszego udziału w Targach MWC w Barcelonie. – powiedział  Krzysztof Kogut, Marketing Director w Maxcom S.A. Potrzeby konsumentów na całym świecie są zróżnicowane, dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę produktową. Obecnie Maxcom to nie tylko rozwiązania telekomunikacyjne dla seniorów, ale również telefony wzmocnione dla wymagającego użytkownika, szeroka oferta wearables czy rozwiązania z zakresu elektromobilności. Podczas Targów MWC skupiamy się oczywiście na kategorii telefonów oraz powiązanych z nimi sprzętów jak smartwatche.

Jednym z prezentowanych sprzętów będzie telefon komórkowy Maxcom Comfort MM735. Został zaprojektowany tak, aby mógł stać się bezpiecznym i wygodnym pomocnikiem dla każdego seniora. Urządzenie sprzedawane jest w zestawie z wodoodporną opaską SOS, która wyposażona jest w przycisk alarmowy.

Test Maxcom MM735 z opaską SOS do wzywania pomocy

Po jego naciśnięciu telefon Maxcom Comfort MM735 wykona określoną akcję: połączy się z numerem alarmowym 112, wyśle bliskim wiadomości SMS z lokalizacją i linkami do Google Maps i OpenStreetMap lub wybierze numer kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym. Innymi jego udogodnieniami są np. tryb wysokiego kontrastu wyświetlacza, moduł GPS, dedykowany przycisk latarki i blokowania telefonu z boku obudowy oraz podstawka z funkcją ładowania.

Z kolei Maxcom Comfort MK399 to zamknięty w klasycznej formie telefon, który skrywa nowoczesne technologie. Urządzenie posiada łączność 4G VoLTE, które zapewnia wyraźny dźwięk rozmów oraz płynny przepływ informacji. Maxcom Comfort MK399 działa w oparciu o system operacyjny KaIOS. Zapewnia on efektywne działanie telefonu oraz umożliwia korzystanie ze skrzynki e-mail, czy najpopularniejszych aplikacji takich jak Facebook, GoogleMaps, Youtube czy Twitter. Maxcom MK399 to również bezpieczeństwo danych osobowych, którą zapewnia m.in. funkcja anti THEFT. Dwa wyświetlacze i wbudowany router zapewniają wygodę w wykonywaniu codziennych czynności.

Maxcom Comfort MM42D to telefon biurkowy, który już nigdy nie będzie kojarzył nam się z nudą. Dzięki możliwości prowadzenia rozmów wideo czy w systemie głośnomówiącym, ten stacjonarny telefon przykuje uwagę każdego użytkownika. Budowa samego urządzenia zapewnia wygodę użytkowania, a duże przyciski i kolorowy wyświetlacz zwiększą nasz komfort pracy. System 4G VoLTE zapewnia doskonałą jakość dźwięku w prowadzonych rozmowach.

Gamę telefonów wzmocnionych marki Maxcom podczas Targów MWC w Barcelonie reprezentować będzie model MS572 Smart&Strong. Odporność na kurz, wstrząsy i wodę sprawia, że telefon będzie pracował przez długie lata. Potwierdzeniem tego jest nadany urządzeniu certyfikat MIL oraz norma IP68. Maxcom MS572 wyposażono w akumulator o pojemności 4100 mAh, który w połączeniu z odpowiednim zarządzaniem energią pozwoli przez długi czas pozostać w kontakcie ze światem nawet podczas outdoorowych wypraw czy prac w terenie. Telefon wyposażono ponadto w 3 GB pamięci podręcznej oraz opcjonalnie 32 GB pamięci flash.

Test MaxCom Strong MM920 – solidny, czytelny i niezawodny

Ponadto Maxcom podczas tegorocznej edycji Targów MWC Barcelona 2021 zaprezentuje swoje nowości w kategorii wearables, które wyposażone zostały w najbardziej pożądane przez konsumentów funkcje.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: