goodie – aplikacja zakupowa zintegrowana z HMS

Aplikacja goodie zintegrowana z HMS, dostępna w AppGallery

Jedna z najpopularniejszych w Polsce bezpłatnych aplikacji zakupowych – goodie – została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że aplikacja jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei, opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

goodie

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Test Huawei Watch Fit Elegant – Huawei Band 6 – który wybrać?

Pobrana już ponad 2,3 mln razy bezpłatna aplikacja zakupowa goodie oraz strona goodie.pl to rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać robiąc zakupy online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback.

Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów kolekcjonowania pieczątek oraz paragonów, które oferują użytkownikom dodatkowe nagrody. Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie http://goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem http://goodie.pl/cashback.

 Test Huawei Band 6 – opaska sportowa o dużych możliwościach

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: