Leo i bracia Peter – technologiczny cios w wysokie temperatury

Leo i bracia Peter – technologiczny cios w wysokie temperatury, czyli powiew technologii w biurze

Leo i bracia Peter

do efektywnej pracy potrzebujemy komfortowych warunków, również w zakresie temperatury. Ta w okresie letnim znacząco wzrasta, powodując zmęczenie, spadek koncentracji itp. Z tego powodu poszukujemy urządzeń, które pomogą nam przetrwać upały, również w biurze. Szeroką gamę tego typu urządzeń w swojej ofercie posiada szwajcarska marka Stadler Form.

Recenzja Mi Induction Heating Rice Cooker – nie tylko do ryżu

Wysokie temperatury doceniamy w dni wolne od pracy, gdy mamy szeroki zakres możliwości wypoczynku, również poza domem. Problem pojawia się, gdy musimy pracować. Najwyższe w ciągu dnia temperatury najczęściej występują po południu, czyli w czasie, kiedy większość ludzi pochłonięta jest zawodowymi obowiązkami. Wówczas, gdy słupek rtęci notuje wysokie rejestry, nasza efektywność znacząco spada.

W poszukiwaniu komfortu pracy zwracamy się w stronę nowych technologii. Jedną z najlepszych opcji w tym zakresie są wentylatory, które wprawiając powietrze w ruch przynoszą uczucie ulgi. Szeroką gamę tego typu urządzeń posiada szwajcarska marka Stadler Form. Takie modele jak Leo, Peter Leatherette czy Peter Little idealnie sprawdzą się w domowym, jak i konwencjonalnym biurze.

Leo i bracia Peter – technologiczny cios w wysokie temperatury

 

Stadler Form posiada w swojej obecnej ofercie dziesięć wentylatorów, a trzy wymienione powyżej są najnowszymi członkami rodziny. Wykorzystane w nich rozwiązania technologiczne sprawiają, że przyniosą ulgę w każdym biurze.

Leo i bracia Peter

Leo to idealny kompan w każdej pracy przy biurku, ponieważ jego kompaktowe wymiary oraz przemyślana konstrukcja pozwalają go na nim postawić. Jest to wentylator z potężnym, bo aż 8-metrowym zasięgiem, więc nawet ustawiony z dala od nas przyniesie ukojenie. To, co wyróżnia Leo, to fakt wyposażenia go w technologię oscylacji 3D. Dzięki niej rozprowadza strumień powietrza wertykalnie oraz horyzontalnie, aby w każdym miejscu zapewnić przyjemne uczucie chłodu. Użytkownik Leo może wybrać jeden z zakresów prędkości pracy – od delikatnej, orzeźwiającej bryzy, aż po silne podmuchy wiatru. Obsługa tego kompaktowego wentylatora jest niezwykle wygodna, dzięki dołączonemu pilotowi, który w razie potrzeby można magnetycznie przymocować do jego obudowy.

Test Woox R7060 – zdalny system nawadniania ogrodu

Peter Leatherette oraz Peter Little są braćmi dobrze znanego Petera i łączą z nim charakterystyczne cechy projektu. Pierwszy z nich wykorzystuje technologię oscylacji, dzięki której równomiernie rozprowadzi biurowe powietrze, więc gęsta atmosfera w pracy nam nie grozi. Jego obsługa odbywa się za pośrednictwem umieszczonego na jego szczycie panelu dotykowego, na którym wybierzemy jedną z trzech prędkości jego pracy, czy ustawimy timer, aby wentylator wyłączył się sam po zadanym czasie (od 1 do 7 godzin).

Dodatkowo Peter Leatherette wyposażono w tryb Naturalnej Bryzy, która symuluje delikatny wiatr. Z kolei Peter Little charakteryzuje się wymiarami, które pozwalają ustawić go na biurku. Dzięki temu zapewni świeże spojrzenie nawet najbardziej złożone problemy zawodowe. „Mały” Peter to inteligentny gość, ponieważ automatycznie dostosowuje się do otoczenia i intuicyjnie przełącza się między czterema różnymi poziomami prędkości.

Piękno technologii

Jednymi z elementów wyróżniających urządzenia Stadler Form są wysokiej jakości materiały oraz design, do którego marka przywiązuje ogromną wagę. Dość powiedzieć, że współpracują z nią wybitni, szwajcarscy projektanci. Widoczne jest to również w trzech opisywanych produktach.

Forma, którą przybrał Leo inspirowana jest kształtem reflektora. Jego praktyczny uchwyt ze sztucznej skóry w kolorze koniaku nadaje urządzeniu charakteru i pozwala go wygodnie przenosić, np. z sypialni do domowego biura.

 Recenzja Netatmo Weather – Inteligentna Stacja Pogodowa

Najstarszy z braci Peter został wyróżniony prestiżowym tytułem „German Design Award Winner 2020”. Młodsi członkowie familii również mają na to duże szanse. Boki Petera Leatherette zostały przyozdobione zostały wysokiej jakości ekologiczną skórą, której kolor stoi w eleganckim kontraście do matowego, czarnego koloru korpusu.

Z kolei Peter Little odziedziczył po najstarszym z braci elegancki i subtelny design, którzy sprawia, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze.

Z całą gama wentylatorów marki Stadler Form można zapoznać się tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: