W Plushu do 200 GIGSÓW na lato

W Plushu do 200 GIGSÓW na lato

200 GIGSÓW

Zamiast dmuchać na zimne, PLUSH specjalnie na lato nadmuchał pakiety internetowe w telefonie do 200 GB. Pakiet wakacyjny zapewni jeszcze więcej wolności i swobody korzystania z Internetu.

IPLA – na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV

Teraz można cieszyć się z dodatkowych ekstra 200 GB. Wystarczy mieć Plusha „na kartę” i skorzystać ze specjalnej promocji, w której dostaje się trzy pakiety po 67 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. Opłata za nie to tylko 20 zł i to jednorazowo w momencie włączenia promocji.

„Pakiet 200 GB” to promocja dla klientów taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu. Żeby z niej skorzystać wystarczy:

  • posiadać aktywne konto,
  • posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty,
  • włączyć promocję krótkim kodem *136*11*9210#.

Promocja „Pakiet 200 GB” obowiązuje do 30 września 2021 r. Wspierać ją będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć na https://youtu.be/HEYZVQRabLU. Będzie ona wspierana działaniami mediowymi w radiu, kinie, Internecie i social mediach. Została przygotowana przez Agencję Freundschaft, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska. Reżyserem spotu Plush „Wakajki” jest Michał Gazda, za scenariusz odpowiadają Michał Konert i Piotr Jakubowski, produkcję przygotował dom produkcyjny TFP sp. z o.o, a postprodukcię Human Ark.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie www.plushbezlimitu.pl

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: