Axis monitoring pojazdów – nowe zestawy

Axis monitoring pojazdów – nowe zestawy

Axis monitoring

Axis Communications wprowadziło właśnie na rynek dwa kompleksowe zestawy do monitoringu pojazdów, obejmujące kamery i oprogramowanie. Zawierają one aplikację AXIS License Plate Verifier i technologię OptimizedIR, zapewniając tym samym optymalne ustawienia do rozpoznawania tablic rejestracyjnych w trybie 24/7.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Zestaw AXIS P1455-LE-3 idealnie sprawdza się w przypadku swobodnego ruchu pojazdów z niewielką prędkością, na przykład na terenie centrów miast, grodzonych osiedli i kampusów uczelnianych. Obejmuje on kompaktową i wytrzymałą stałopozycyjną kamerę typu bullet o klasie ochrony IK10 i rozdzielczości HDTV 1080p. Jest też znakomicie zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi i zawiera 29-milimetrowy teleobiektyw, który dzięki dużej gęstości pikseli pozwala uzyskiwać ostre obrazy tablic rejestracyjnych z odległości nawet 20 metrów.

Urządzenie AXIS P3245-LVE-3 jest łatwym w instalacji zestawem do kontroli dostępu pojazdów, który obsługuje różne poziomy zabezpieczeń oraz umożliwia zarówno podstawowe zarządzanie wjazdem i wyjazdem, jak i bardziej zaawansowane ustawienia. Wandaloodporna stałopozycyjna kamera kopułkowa o rozdzielczości HDTV 1080p zapewnia bezpieczną eksploatację nawet w przypadku montażu na wysokości łatwo dostępnej dla człowieka. Ten zestaw weryfikuje tablice rejestracyjne przez ich porównywanie z przechowywaną w kamerze listą tablic autoryzowanych lub nieautoryzowanych.

Test Lenovo Tab P11 – zawsze gotowy do działania

Te ekonomiczne, łatwe w instalacji zestawy umożliwiają ścisłą integrację z oprogramowaniem AXIS Camera Station (ACS), a w przypadku bardziej złożonych wymagań można je także zintegrować z innymi systemami do zarządzania materiałem wizyjnym. Kolejną dostępną funkcją jest integracja z innymi produktami Axis, na przykład w celu aktywowania głośników lub oświetlenia.

Najważniejsze cechy

AXIS P1455-LE-3

  • Wytrzymała stałopozycyjna kamera typu bullet o rozdzielczości HDTV 1080p / 2 MP
  • Odczyt tablic rejestracyjnych z odległości 7–20 m
  • Urządzenie sprawdzone w trudnych warunkach pogodowych

AXIS P3245-LVE-3

  • Zmiennoogniskowa stałopozycyjna kamera kopułkowa o rozdzielczości HDTV 1080p / 2 MP
  • Odczyt tablic rejestracyjnych z odległości 2–7 m
  • Obudowa wandalo- i pogodoodporna

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: