Gra Angry Birds 2 z promocją w Huawei AppGallery

Angry Birds 2 – jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, jest już dostępna w AppGallery. Na powitanie specjalna oferta

Angry Birds 2

Użytkownicy, którzy pobiorą ją ze sklepu Huawei, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze.

Test Creative Sound Blaster JAM V2 – lekka konstrukcja, brzmienie i cena

Angry Birds 2 to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która została już pobrana 4,5 miliarda razy. Gra została zintegerowana z HMS Core, co oznacza, że jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services.

Test Realme Buds Air 2 – do codziennego użytku będą idealne

 Fani Angry Birds 2 z państw europejskich, którzy pobiorą aplikację ze sklepu Huawei, będą mogli w dniach od 1 do 14 lipca skorzystać ze specjalnej oferty i uzyskać zwrot pieniędzy wydanych na zakupy w grze: 50% wartości pierwszej transakcji i 20% wartości kolejnych transakcji. Użytkownicy smartfonów Huawei będą mogli też wkrótce pobrać motyw Angry Birds 2 i spersonalizować telefon za pomocą usługi Huawei Motywy. Z kolei użytkownicy smartwatchy i opasek sportowych marki będą mogli pobrać tarcze inspirowane grą i zmienić wygląd ekranu swojego urządzenia.

Jesteśmy podekscytowani, że Angry Birds 2, dzięki partnerstwu z AppGallery, jest już dostępna dla milionów użytkowników urządzeń mobilnych” – powiedział Miikka Lindgren, Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu w Rovio. „Misją Rovio jest dostarczanie radości graczom na całym świecie, dlatego zawsze cieszymy się, kiedy ta radość dociera do nowych odbiorców” – dodał.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło:Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: