LG DUAL Inverter – chłodzenie każdego pomieszczenia

LG DUAL Inverter – chłodzenie każdego pomieszczenia

LG DUAL Inverter

Przenośny klimatyzator LG oferujący wydajność energetyczną, skuteczne, szybkie chłodzenie i cichą pracę można łatwo zainstalować w dowolnej przestrzeni domowej.

LG Electronics (LG) wprowadza na rynek przenośny klimatyzator z technologią DUAL Inverter Compressor™. Produkt ten, który za swoją użyteczność został już doceniony w różnych krajach, w tym w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych, oferuje wydajne, a jednocześnie ciche chłodzenie wnętrz na kolejnych rynkach. To idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których konwencjonalny system nie sprawdzi się ze względu na ograniczoną przestrzeń lub problemy konstrukcyjne. Dzięki starannie zaprojektowanemu wbudowanemu wężowi, przenośny klimatyzator LG umożliwia prostą i łatwą instalację. Jego pozostałe atuty to energooszczędność, szybkie chłodzenie i cicha praca dzięki uznanej technologii LG DUAL Inverter Compressor™. Można nim także łatwo sterować za pomocą aplikacji LG ThinQ.

Recenzja Mi Induction Heating Rice Cooker – nie tylko do ryżu

W przeciwieństwie do konwencjonalnych klimatyzatorów składających się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, przenośny model LG ma konstrukcję zespoloną. Wbudowany wąż, który odprowadza gorące powietrze wytwarzane podczas pracy urządzenia sprawia, że klimatyzator zajmuje mniej miejsca i można go łatwiej zainstalować. Podczas gdy większość przenośnych modeli ma oddzielny wąż, który trzeba zazwyczaj oddzielnie dokupić i podłączyć przed użyciem, w urządzeniu LG element ten został wbudowany w tył obudowy.
Użytkownik musi jedynie wyciągnąć wąż i wyprowadzić go przez okno lub użyć nasadki do panelu okiennego, wypełniającej szczelinę między oknem a ramą okienną. Zintegrowana konstrukcja i dodatkowa przestrzeń na akcesoria zapewniają wygodę przechowywania, gdy klimatyzator nie jest używany. Dwa haki zamontowane z tyłu na dole urządzenia umożliwiają wygodne umieszczenie przewodu zasilającego i łatwe przemieszczanie urządzenia.
Podczas gdy konwencjonalna sprężarka ma tylko dwa tryby – włączony i wyłączony – sprężarka LG DUAL Inverter, wykorzystywana we wszystkich seriach klimatyzatorów domowych LG, dostosowuje prędkość pracy do sytuacji: w celu szybkiego chłodzenia pracuje z większą częstotliwością, a po osiągnięciu ustawionej temperatury zmniejsza ją w celu oszczędzania energii. Sprężarka LG DUAL Inverter nie tylko pozwala przenośnemu urządzeniu LG utrzymywać idealne warunki w pomieszczeniach i minimalizować wahania temperatury, ale również zapewnia wydajne chłodzenie.
Sprężarka posiada trzy różne ustawienia zapewniające komfort przez cały rok: tryb Cool do wydajnego chłodzenia w upalne dni, tryb Fan do cyrkulacji powietrza przy umiarkowanej pogodzie oraz tryb Dry do skutecznego osuszania w deszczowe dni, gdy powietrzne ma dużą wilgotność.
Szybsze chłodzenie i cicha praca to kolejne zalety sprężarki LG. Dzięki zmiennej prędkości roboczej przenośny klimatyzator osiąga żądaną temperaturę o 32 procent szybciej niż model (o podobnej mocy) napędzany konwencjonalną sprężarką. W trybie Jet przenośne urządzenie LG wytwarza strumień powietrza, który szybciej chłodzi pomieszczenie, natomiast w trybie Silent jego praca jest niezwykle cicha. W połączeniu z unikalnym silnikiem BLDC (ang. BrushLess Direct-Current motor, czyli silnik bezszczotkowy) firmy LG sprężarka obniża poziom głośności4 nawet do 42 decybeli.
Przenośny klimatyzator LG oferuje również możliwość korzystania z inteligentnych funkcji. Użytkownicy mogą regulować temperaturę i monitorować zużycie energii za pomocą aplikacji LG ThinQ. Dostępna jest też inteligentna diagnostyka Smart Diagnosis, która szybko i dokładnie wykrywa ewentualne drobne problemy urządzenia.
10_ThinQ App Control.jpg

Nasz najnowszy przenośny klimatyzator, łatwy do zainstalowania, przenoszenia i przechowywania, zapewnia maksymalną wygodę i ciche, wydajne chłodzenie dowolnego pomieszczenia w domu – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

źródło: LG

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: