Orange na kartę – konto ważne od nowa i na dłużej

Orange na kartę – konto ważne od nowa i na dłużej bez kolejnego doładowania 

Orange na kartę

Orange na kartę – nowe dni ważności konta bez kolejnego doładowania.

  • Twoje konto wygasło i masz zablokowane środki? Możesz je odzyskać w tradycyjny sposób, czyli poprzez doładowanie lub – nowość! – zakup nowych dni ważności konta. Można to zrobić wysyłając bezpłatnego sms-a lub po zalogowaniu się na swoje konto w Mój Orange.
  • Opłata za kolejne zdni ważności konta pobierana jest automatycznie z funduszy zgromadzonych w ramach „Nowej Gwarancji Zwrotu”. Pozostałe złotówki z blokady przywracane są automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat. W efekcie konto znowu jest aktywne. Regulamin znajduje się tutaj.

Poradnik MotoWakacje 2021 – czyli zdjęcia z wakacji, które zachwycą

Kto i jak może skorzystać z oferty?

  • Usługa jest dostępna dla użytkowników taryf: Orange Free na kartę, Orange YES i Orange POP w ofercie Orange na kartę.
  • Z akcji można skorzystać wielokrotnie – za każdym razem, gdy konto główne znajdzie się w okresie pasywnym (zablokowane połączenia wychodzące).
  • Nowe dni ważności konta można zakupić w dowolnym momencie, pod warunkiem posiadania wystarczającej ilości pieniędzy zablokowanych w ramach „Nowej Gwarancji Zwrotu”.
  • Brak zablokowanych złotówek? Nic straconego. Wystarczy doładować konto w tradycyjny sposób, aby odzyskać aktywność konta. W tym przypadku polecamy doladowania.orange.pl .

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: