Panasonic RZ-B100W – lekkie jak piórko z dobrym dźwiękiem

Panasonic RZ-B100W – bezprzewodowe słuchawki douszne, lekkie jak piórko, idealnie dopasowane i wyróżniające się dobrym dźwiękiem

Panasonic RZ-B100W
Panasonic RZ-B100W

Firma Panasonic wprowadza na rynek kolejną już bezprzewodową parę słuchawek – RZ-B100W. Ten model idealnie wpasuje się letni klimat. Te atrakcyjne cenowo słuchawki douszne są odpowiedzią na Wasze prośby w kwestii funkcji przydatnych podczas codziennego użytkowania. Świetny dźwięk, silne basy, wygodne użytkowanie oraz długi czas odtwarzania. Jakby tego było mało, RZ-B100W posiadają także obsługę głosową oraz dotykową. Słuchawki są lekkie i można je wygodnie przechowywać w etiu ładującym, w którym naładują się bardzo szybko, dzięki technologii Quick Charge.

RZ-B100W idealnie nadają się nie tylko do wygodnego słuchania na kanapie, ale także podczas spacerów czy biegania. Parowanie Bluetooth rozpoczyna się już w momencie wyjęcia słuchawek z etui ładującego. Obie słuchawki łączą się jednocześnie ze smartfonem, lub innym urządzeniem. Rezultatem jest stabilne połączenie, które przydaje się nie tylko podczas słuchania muzyki, ale także podczas rozmów oraz słuchania audiobooków. Funkcja Dual Connect pozwoli oddzielnie sterować każdą słuchawką. Przykładem może być korzystanie z tylko jednej słuchawki, aby jednocześnie ładować drugą. Model B100W jest wyposażony w XBS Extra Bass, czyli system, który wytworzy silny dźwięk oraz basy.

Test Sennheiser CX 400 BT – kontrola nad dźwiękiem

Reklamy

Przemyślana konstrukcja słuchawek, ważących zaledwie 5 gramów, idealnie wpasuje się do ucha oraz nie wymaga żadnych dodatkowych elementów. Czujniki na obu słuchawkach umożliwiają łatwe i szybkie sterowanie. Dzięki możliwości głosowego sterowania słuchawkami możliwe jest przełączanie piosenek, dzwonienie, sprawdzanie prognozy pogody i wielu innych, nie wyciągając telefonu z kieszeni.

Po pełnym naładowaniu słuchawki zapewniają do 4 godzin swobodnego użytkowania, zaś wygodne etui ładujące wydłuży miłe doświadczenie o kolejne 12 godzin. Słuchawki są zgodne ze standardem IPX 4, co oznacza, że kurz oraz deszcz nie wpłyną na prace urządzenia. RZ-B100W to najbardziej przystępne słuchawki kiedykolwiek zaprojektowane przez firmę Panasonic i każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Test vivo Wireless Sport Earphone – słuchawki z pałąkiem dla aktywnych

Słuchawki Panasonic RZ-B100W trafią do sprzedaży w czerwcu 2021 roku w cenie 79,99 EUR (rekomendowana cena detaliczna). Wielbiciele słuchania muzyki będą mogli wybierać pomiędzy czarnym oraz białym modelem.

Specyfikacja:

 • Douszne i bezprzewodowe
 • Lekkie i komfortowe
 • Do 16 godzin odtwarzania z etui ładującym
 • Odporność na zachlapanie na poziomie IPX4
 • Kontrola głosowa oraz panel dotykowy, ogromny komfort
 • Łatwe oraz szybkie połączenie
 • Automatyczne parowanie
 • Technologia Dual connect dla stabilnego i szybkiego połączenia
  (lewa, prawa, lub obie)
 • Bluetooth 5.0 z SBC/AAC oraz zasięgiem do 10 metrów

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: