Aplikacja CCC dostępna w AppGallery

Aplikacja CCC zintegrowana z HMS, dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

CCC app

Aplikacja CCC należąca do jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów, została zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei opartych o HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Urządzenia Huawei oparte o HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, innowacyjny, składany smartfon Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Test Huawei MatePad 2021 – multimedialny tablet z Wi-Fi 6

Aplikacja CCC zapewnia użytkownikom dostęp do jakościowych produktów – m.in. butów, torebek i akcesoriów – światowych trendów, a także ciekawych rozwiązań technologicznych, dzięki którym zakupy internetowe stają się jeszcze prostsze i wygodniejsze. Jednym z nich jest funkcja Visual Search, która pozwala na wyszukiwanie towaru na podstawie wgranych przez klienta zdjęć. Algorytm identyfikuje charakterystyczne cechy danego produktu, a następnie wyświetla najbardziej podobne z asortymentu sklepu.

Test Huawei Watch Fit Elegant & Huawei Band 6 – który wybrać?

Usługa esize.me umożliwia natomiast wirtualnie przymierzyć obuwie, a zeskanowanie kodu kreskowego pokazuje dostępność produktu w najbliższych salonach oraz w aplikacji. Jej użytkownicy mogą dołączyć również do Klubu CCC – czyli nowej odsłony programu lojalnościowego, który codziennie dostarcza im nowe, spersonalizowane oferty, ekskluzywne treści oraz atrakcyjne promocje. W aplikacji klienci znajdą także mnóstwo inspiracji i mogą korzystać z modowych porad od stylistów.

Test Huawei P40 Pro+ 5G – fotograficzny potwór w naszych rękach

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: