Hisense QLED A7 i E7 UHD 4K – Smart TV dla graczy

Hisense QLED A7 i E7 UHD 4K – Smart TV dla graczy

Hisense, jeden ze światowych liderów w produkcji TV i AGD, wprowadza na polski rynek nowe modele telewizorów serii QLED UHD 4K wyposażone w technologię  Quantum Dot Color i certyfikowane rozwiązanie 4K HDR Immersive – A7GQ i E7GQ dedykowany graczom.

Hisense A7GQ UHD 4K będzie dostępny w wersjach z przekątną ekranu: 75”, 65”, 55”, 50” i 43” – gamingowy E7GQ UHD 4K w wersjach 55” i 50”.

Hisense QLED A7

Głębia obrazu i nowy wymiar przestrzennego dźwięku

Certyfikowane rozwiązanie 4K HDR Immersive, w połączeniu z technologią Quantum Dot Color i Dolby Vision HDR, zapewnia niezwykłą wyrazistość obrazu. Podczas oglądania wybranych treści, niezależnie od tego, czy chodzi o filmy, muzykę czy sport, obraz na ekranie jest ostry, żywy i realistyczny z szerszą gamą kolorów i większą głębią czerni. Dzięki zastosowaniu technologii MEMC, wyświetlany obraz jest bardziej płynny i krystalicznie czysty.     

Seria Hisense UHD 4K została wyposażona w technologie Dolby Atmos Immersive Sound i DTS Virtual:X. To gwarantuje realistyczne i wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe – poszczególne dźwięki rozchodzą się po pomieszczeniu, dochodząc ze wszystkich kierunków, w tym z góry i z dołu, dając wrażenie bycia uczestnikiem wydarzeń.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Tryb automatycznego rozpoznawania obrazu

Dzięki trybowi Sport Mode urządzenie automatycznie wykrywa kiedy oglądasz treści sportowe i dostosowuje ustawienia obrazu i dźwięku, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia.

Hisense E7 UHD 4K
Hisense E7 UHD 4K

E7GQ UHD 4K – telewizor dla graczy 

Seria UHD 4K to dobry wybór dla graczy dzięki automatycznemu trybowi o niskiej latencji (ALLM), który może automatycznie włączyć tryb gry, gdy platforma do gier jest podłączona, minimalizując w ten sposób opóźnienie. Tryb Game Mode pozwoli zwiększyć szansę na wygraną, ponieważ opóźnienie wejściowe mniejsze niż 15 ms zapewnia krótszy czas reakcji. Gwarantuje też lepsze wrażenia z rozgrywki – model E7GQ został stworzony z myślą o szybkich grach akcji lub sportowych.

Zastosowanie zmiennej częstotliwości odświeżania dzięki funkcji HDMI 2.1 VRR eliminuje opóźnienia, drgania i efekt rozrywania klatek podczas rozgrywki, niezależnie od platformy.

Test Sharp HT-SBW800 – dostarcza wysokiej jakości wrażeń z kina domowego

Smart TV

Autorski, spersonalizowany i intuicyjny system Smart TV  – Hisense VIDAA OS U.50 – umożliwia łatwy i szybki dostęp do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo czy UEFA.tv. Zaawansowany system ochrony danych i prywatności gwarantuje certyfikacja TÜV Rheinland – marka Hisense otrzymała ją jako pierwszy na świecie producent telewizorów.

źródło: Hisense

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: