HP Pavilion Aero – lekka konstrukcja oraz moc niezbędną do rozrywki

HP Pavilion Aero – zapewnia zrównoważoną konstrukcję oraz moc niezbędną do rozrywki, komunikacji i najlepszej efektywności.

HP Pavilion Aero
HP Pavilion Aero

Ponieważ coraz więcej osób powraca do tzw. „normalnego życia”, potrzebują oni komputera, który może towarzyszyć im zarówno w domu, jak i w podróży. Komputer PC jest używany poza domem przez 45% czasu  do wykonywania różnorodnych zadań, z czego 25% czasu spędza się na strumieniowym przesyłaniu filmów, a 11% poświęca się na produktywną pracę, czy to związaną z nauką, czy też wykonywaniem obowiązków zawodowych. Dzięki nowemu komputerowi Pavilion Aero 13, jedno urządzenie umożliwia nam swobodną pracę i rozrywkę, bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujemy.

Dzisiejsi konsumenci poszukują urządzeń, które są zarówno wydajne, jak i niezwykle lekkie, aby dotrzymać kroku ich coraz bardziej mobilnemu stylowi życia komentuje Josephine Tan, Dyrektor Generalna Działu Consumer PCs w HP Inc. Laptop HP Pavilion Aero 13 wnosi do linii Pavilion wspaniały wygląd i możliwości charakterystyczne dla serii Spectre i ENVY. Dzięki czemu więcej osób może cieszyć się z najlepszego w swojej klasie wzornictwa oraz wydajności HP – a wszystko to w pięknej i niezwykle lekkiej obudowie.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

HP Pavilion Aero 13 jest produktem ekskluzywnym firmy AMD, napędzanym przez naszą wysoce wydajną architekturę rdzeni AMD 'Zen 3′, która zapewnia imponującą wydajność i długi czas pracy na baterii wyjaśnia Saeid Moshkelani, Starszy Wiceprezes i Dyrektor Generalny działu Client Business Unit w firmie AMD. Kontynuując naszą misję, która obejmuje dostarczanie najwyższej jakości bezkompromisowych rozwiązań, podjęliśmy współpracę z firmą HP, aby stworzyć najlżejszy jak dotąd laptop konsumencki tej marki do pracy i rozrywki w domu lub w podróży.

HP Pavilion Aero
HP Pavilion Aero

HP Pavilion Aero 13: Nic Cię nie obciąża

Pavilion Aero 13 jest najlżejszym laptopem konsumenckim w portfolio HP, o wadze poniżej 1 kilograma oraz pierwszym laptopem Pavilion z obudową wykonaną w całości z aluminium magnezowego, a także wąskimi ramkami z 4 stron, zapewniającymi trwałość i wysoką jakość. Dostępny w kolorach bladoróżowego złota (Pale Rose Gold), ciepłego złota (Warm Gold), ceramicznej bieli (Ceramic White) i naturalnego srebra (Natural Silver), jest pierwszym laptopem Pavilion z 90% współczynnikiem proporcji ekranu do obudowy dzięki czemu można z łatwością wyświetlać więcej treści.

Test Microsoft Surface GO 2 – najmniejszy i najlżejszy laptop 2 w 1 idealny dla podróżników

Pavilion Aero 13 otrzyma możliwość aktualizacji do systemu Windows 11 jeszcze w tym roku, i jest wyposażony w najnowszy procesor mobilny AMD Ryzen™ 7 5800U z układem graficznym AMD Radeon™, który zapewnia szybką reakcję podczas pracy lub przeglądania stron internetowych, a także płynne wyświetlanie szczegółów podczas oglądania filmów. Wi-Fi 6 i do 10,5 godziny pracy na baterii umożliwiają szybką oraz niezawodną łączność bezprzewodową oraz swobodną pracę w domu lub w podróży.

Pavilion Aero 13 to pierwszy laptop firmy o przekątnej 13,3 cala, proporcjach 16:10 i rozdzielczości 2,5K (2560 x 1600 pikseli), z 10% większą przestrzenią do oglądania w pionie, niż w przypadku tradycyjnych proporcji 16:9, dzięki czemu obrazy i tekst na ekranie stają się wyraźniejsze. Dzięki jasności 400 nitów użytkownik może przeglądać strony internetowe i oglądać filmy również w świetle słonecznym, podczas gdy 100% sRGB dla szerszej palety kolorów zapewnia wysoką jakość obrazu i nasycenie barw.

Test AOC I1601FWUX – przenośny monitor, czy nam się spodobał?

Pavilion Aero 13 stanowi odzwierciedlenie zasad zrównoważonego rozwoju w praktycznie każdym aspekcie. Do jego produkcji użyto tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, dzięki czemu ponad 6 000 plastikowych butelek nie trafiło do oceanów. Urządzenie jest pokryte farbą na bazie wody, co pomaga ograniczyć emisję lotnych związków organicznych, a jego pudełko zewnętrzne oraz wykonane z włókien poduszki pochodzą w 100% ze zrównoważonych źródeł i nadają się do recyklingu.

Pavilion 13 Aero posiada również certyfikat EPEAT Gold oraz Energy Star, a także jest częścią programu HP Planet Partnersłatwego i bezpiecznego sposobu zbierania zużytych produktów do odsprzedaży i recyklingu, wspierającego bardziej ekologiczną, niskoemisyjną gospodarkę. Wszystko to jest częścią wysiłków HP, by stworzyć najbardziej zrównoważoną ofertę komputerów PC na świecie.

Rozszerzenie pierwszej na świecie serii monitorów z certyfikatem Eyesafe

Ponieważ coraz więcej osób buduje swoje idealne domowe centrum do pracy, zabawy i nauki, HP rozszerzyło swoją linię monitorów M-Series o 24- i 27-calowe modele z wbudowanym systemem audio.
Monitory HP M24fwa FHD i HP M27fwa FHD usprawniają konfigurację, dzięki minimalistycznej konstrukcji, innowacyjnemu zarządzaniu kablami i zintegrowanym, podwójnym głośnikom, które zapewniają swobodną rozrywkę, taką jak strumieniowe oglądanie seriali, przeglądanie Internetu i gry.

Dzięki temu możemy korzystać z technologii AMD FreeSync, aby grać w gry lub oglądać filmy bez zacinania się i rozrywania obrazu, a także łatwo dostosowywać ustawienia za pomocą HP Display Center. Technologii HP Eye Ease i certyfikowanej technologii Eyesafe®, która nie pogarsza 99% jakości kolorów RGB pozwala natomiast odpocząć naszym oczom. Oba monitory są wykonane w 85% z materiałów pochodzących
z recyklingu, w 5% z tworzyw sztucznych, a także z opakowań pochodzących ze zrównoważonych źródeł
i nadających się do recyklingu.

Ceny i dostępność

  • HP Pavilion Aero 13 będzie dostępny w Polsce pod koniec lipca br. w cenie od 3799 PLN.
  • Monitor HP M24fwa FHD będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. w cenie od 799 PLN.
  • Monitor HP M27fwa FHD będzie dostępny w Polsce w sierpniu br. w cenie od 999 PLN.

źródło: HP

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl