DDPAI Z40 – kompleksowe rozwiązanie dla kierowców

DDPAI Z40 – kompleksowe rozwiązanie dla kierowców

DDPAI Z40 dashcam – to urządzenie z kamerą przednią i tylną oraz 2” wyświetlaczem w technologii IPS, które zapewnia wysokiej jakości kompleksowe rozwiązanie dla kierowców.

DDPAI Z40 dashcam
DDPAI Z40 Dashcam

Wideorejestrator Z40 posiada 6 obiektywów optycznych Sony IMX335 o rozdzielczości 2592x1944P i przysłonie F1.8, dzięki czemu może nagrywać bardziej klarowny i ostrzejszy obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wyjątkowa technologia Realcube Image opracowana przez DDPAI pozwala uchwycić każdą klatkę z lepszym układem pikseli i wyższą jasnością, dokładnym odwzorowaniem kolorów i lepszą jakością obrazu. Szerokokątna kamera przednia (140°) i tylna (125°) zapewnia szerokie pole widzenia i kompleksową ochronę. Dodatkowa obrotowa kamera tylna 360° może zrobić selfie w dowolnym miejscu.

Test Navitel MR155 NV Slim – kamera montowana na lusterku wstecznym

Technologia przechowywania D²save, więcej sposobów przechowywania dla poprawy bezpieczeństwa

Dzięki obsłudze kart TF do 128 GB, Z40 pozwala na płynne nagrywanie w pętli z nadpisywaniem starych nagrań po zapełnieniu karty SD, zapewniając nieprzerwane rejestrowanie. Wbudowany akcelerometr wykrywa też nagłe zderzenia i natychmiast przystępuje do zapisania 10s nagrania. Dzięki superkondensatorom wideorejestrator pozwala na dodatkowe 3~4s nagrywania nawet po wyłączeniu. Ponadto DDPAI opracowała innowacyjną technologię przechowywania D²save, pozwalającą na swobodne tworzenie kopii zapasowych nagrań przy użyciu wbudowanej pamięci NAND Flash. Nawet gdy karta TF nagle przestanie pracować prawidłowo, nagrane materiały są bezpiecznie przechowywane.

DDPAI Z40 dashcam
DDPAI Z40 dashcam

Monitor parkingowy 24h – miej na oku swoje auto

Wideorejestrator z zestawem sprzętowym IPS może monitorować twoje auto przez całą dobę. Ochrona przed niskim napięciem zapobiega wyczerpaniu akumulatora samochodu podczas ładowania rejestratora. Podczas parkowania urządzenie przesyła powiadomienie o wszelkich kolizjach.

Test Mio MiVue 795 – zapisuje z GPS-em ważne szczegóły podróży

Śledzenie GPS, połączenie z SR w celu zyskania nowych doświadczeń z jazdy

Opcjonalna wersja GPS rejestruje tor jazdy, lokalizację, prędkość i czas. GPS w połączeniu z technologią SR („sense reality”) opracowaną przez DDPAI, pozwala kierowcom z Z40 na tworzenie nagrań z podróży niczym z wyścigów i dzielenie się nimi na Vlogach, w mediach społecznościowych oraz wśród społeczności DDPAI.

Źródło: DDPAI

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: