Wakacyjny szał podróży w AppGallery

Huawei wystartował z promocją „Wakacyjny szał podróży” dla użytkowników sklepu z aplikacjami AppGallery.

Wakacyjny szał podróży

W promocji do zdobycia są między innymi zniżki na przejazdy w aplikacji Traficar, karty podarunkowe Allegro, a także fotograficzne smartfony Huawei. Promocja potrwa do 5 sierpnia.

W promocji „Wakacyjny szał podróży” nagrody można zdobywać w trzech rundach. W pierwszej rundzie o nazwie „Tropikalna wyspa” należy pobrać trzy wybrane aplikacje z listy dostępnej na stronie kampanii. Następnie użytkownik będzie mógł wybrać jeden z voucherów – voucher na porcję lodów w aplikacji Good Lood, voucher na przejazd z aplikacją Traficar w wysokości 20 zł lub 30% zniżki na zamówienie fotoksiążki poprzez aplikację MoonyBook.

Test Huawei FreeBuds 4 – technologia i wygoda użytkowania

Po wzięciu udziału w pierwszej rundzie użytkownik zostanie przekierowany do drugiej rundy „Kemping w Himalajach”, gdzie będzie mógł pobrać kolejne trzy aplikacje, a następnie odebrać voucher powitalny o wartości 25 zł do wykorzystania w aplikacji OptiTaxi lub 10 zł na doładowanie portmonetki w aplikacji SkyCash.

Po wzięciu udziału w dwóch pierwszych rundach, użytkownik zostanie przekierowany do ostatniej rundy promocji, gdzie będzie można powalczyć o nagrody rzeczowe. Po udostępnieniu strony konkursowej pięciu osobom, uczestnik będzie mógł wygrać kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł, natomiast za udostępnienie strony konkursowej 50 osobom – fotograficzny smartfon Huawei P40 lite.

Test Huawei P40 lite 5G – fotograficzna siła i szybki transfer za 1799 zł

Szczegóły promocji znajdują się w stronie internetowej promocji oraz w dostępnym tam regulaminie.

AppGallery to sklep, który oferuje dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi, jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: