Sterownik Nawadniania Gardenic w Biedronce

Sterownik Nawadniania Gardenic w Biedronce

Sterownik Nawadniania

Już jutro, w czwartek 8 lipca w sklepach sieci Biedronka kupić będzie można Sterownik Nawadniania marki Gardenic. Produkt będzie dostępny w atrakcyjnej cenie 89,90 zł.

 Test Woox R7060 – zdalny system nawadniania ogrodu

Sterownik marki Gardenic to przydatne urządzenie w trosce o pielęgnację ogrodu. Sprawdzi się do nawadniania trawnika i kwiatów. Pozwala w łatwy sposób zaplanować codzienne podlewanie roślin ogrodowych, gdy nie ma nas w domu, albo gdy po prostu chcemy odpocząć. W tym czasie urządzenie będzie pracować za nas.

Sterownik posiada wiele profili działania. Cykle nawadniania można ustawić w konfiguracji do 3 programów na dobę. Sterownik działa od 1 minuty do 239 minut, zastępując pracę człowieka podczas codziennych obowiązków w ogrodzie. Czas pracy takiego urządzenia szacuje się do 1 roku.

Sterownik przeznaczony jest do użytku na działkach i przydomowych ogrodach. Urządzenie steruje zraszaczami oraz systemami nawadniającymi pobierając wodę wodociągową. Podłącza się go z jednej stronie do kranu, a z drugiej do węża ogrodowego.

Recenzja Mi Induction Heating Rice Cooker – nie tylko do ryżu

Ustawienia zmieniane są za pomocą wygodnego i dużego pokrętła, który jednocześnie włącza i wyłącza urządzenie. Łatwość obsługi potęguje czytelny wyświetlacz LCD o wielkości 2,5”. W zestawie znajduje się adapter 1”-3/4”, filtr kapturowy, 2 sztuki baterii AA 1,5 V ⎓ oraz instrukcja obsługi.

Sterownik nawadniania to urządzenie niezbędne do regularnej pielęgnacji ogrodu. Oszczędzony czas na podlewaniu roślin można wykorzystać na inne aktywności. Produkt mPTech będzie dostępny w sieciach sklepu Biedronka już od czwartku 8 lipca w bardzo atrakcyjnej cenie 89,90 zł.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Nazwa Sterownik nawadniania
Model GN-1113
Numer partii 202104
Ciśnienie robocze 0.5 bar – 6 bar (7 psi – 87 psi)
Temperatura robocza 3°C – 50°C (37°F – 122°F)
Długość nawadniania Od 1 min. do 239 min.
Programy nawadniania Do 3 programów dziennie
Plan nawadniania Wybrane dni tygodnia lub co 2 – 6 dni
Wejście 1” i 3/4” (przez redukcję)
Wyjście 3/4” (gwint zew.), 1/2″ (gwint wew.)
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Klasa ochronności IP54
Zasilanie 2 x bateria AA 1,5 V ⎓ (w zestawie)
Dodatkowe Wyświetlacz LCD 2,5”, zawór solenoidowy,
redukcja 1”-3/4”

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: