7N stawia na Wrocław i szuka do pracy programistów

7N stawia na Wrocław i szuka do pracy programistów

Otwarcie kolejnego centrum kompetencyjnego przez 7N, międzynarodową firmę IT, umacnia jej pozycję w Polsce. W zeszłym roku 60 proc. nowych klientów 7N pochodziło z naszego kraju. Nowy oddział we Wrocławiu pozwoli na lepszą koordynację pracy konsultantów, z którymi obecnie współpracuje firma. Docelowo wrocławski oddział 7N, oprócz klientów z Polski i Skandynawii, ma także obsługiwać projekty z Niemiec i Beneluksu.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
7N to 1500 doświadczonych konsultantów IT realizujących i wspierających zaawansowane projekty informatyczne na całym świecie. Wywodząca się z Danii spółka obecnie ma oddziały m.in. w Finlandii, Indiach, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii i Szwecji. W Polsce współpracuje w modelu agencyjnym z ponad 900 programistami i inżynierami IT, łącząc ich z firmami poszukującymi osób do realizacji swoich projektów informatycznych.
Z początkiem lipca 2021 r. 7N otworzy swoje trzecie, po Warszawie i Gdańsku, centrum kompetencyjne w Polsce. Będzie ono zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie biurowym Wroclavia Offices, przy ul. Suchej 3 we Wrocławiu.
– Wrocław jest czwartym co do wielkości obszarem aglomeracyjnym w Polsce. To także ważne centrum branży IT w naszym kraju, m.in. dzięki infrastrukturze akademickiej oraz obecności wielu spółek informatycznych. W 7N głównie koncentrujemy się na osobach z dużym doświadczeniem, ekspertach w swojej dziedzinie. Dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziemy tutaj najlepszych specjalistów dla prowadzonych przez nas projektów – mówi Krzysztof Bocek, szef wrocławskiego oddziału 7N.
Obecnie 7N współpracuje we Wrocławiu z ponad 30 doświadczonymi programistami i specjalistami IT. Spółka w najbliższych miesiącach planuje jednak dynamiczne zwiększyć wrocławski zespół. Szczególnie do współpracy są zapraszane osoby z doświadczeniem w obszarze testów, deweloperzy Java oraz .Net. Firma poszukuje również ekspertów chcących rozwijać się w takich obszarach jak AI (artificial intelligence – sztuczna inteligencja) czy technologia blockchain. Swoim konsultantom 7N oferuje możliwość realizacji projektów dla branż finansowej, bankowej, telekomunikacyjnej czy w dziedzinie badań i rozwoju (R&D).
Centrum kompetencyjne 7N we Wrocławiu będzie opiekować się konsultantami pracującymi dla spółek mieszczących się w stolicy Dolnego Śląska, w aglomeracji górnośląskiej oraz Krakowie i Katowicach. Z uwagi na silną pozycję w Skandynawii 7N, poprzez swój oddział we Wrocławiu, będzie oferować polskim konsultantom pracę także na tamtych rynkach. Docelowo wrocławscy eksperci 7N mają wspierać również klientów z Niemiec i krajów Beneluksu.
– Klienci biznesowi 7N wiedzą, że mogą na nas liczyć, jeśli chodzi o zapewnienie najlepszych ekspertów do realizacji skomplikowanych projektów IT. W 7N wyznajemy filozofię, że to połączenie lat doświadczenia i realnych umiejętności buduje dobrego „seniora”. W związku z tym z przyjemnością poznamy każdego doświadczonego developera, testera czy admina, który ma na swoim koncie kilka interesujących projektów – mówi Grzegorz Pyzel, Vice President w 7N.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl