Orange Flex w AppGallery z pakietem 10 GB za 0 zł

Orange Flex w AppGallery z pakietem 10 GB za 0 zł

Orange Flex

Aplikacja Orange Flex została zintegrowana z Huawei Mobile Services i jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery dla użytkowników najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS, a także starszych modeli z GMS.

Niebieskie hortensje na tapecie Motorola Razr 5G

Integracja z HMS oznacza, że aplikację Orange Flex z AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów opartych o GMS, jak i najnowszych urządzeń marki z HMS (smartfony z serii P40, Mate 40 Pro, Y6p i Y5p, Mate 30 Pro i Mate Xs).

Na użytkowników, którzy pobiorą aplikację z AppGallery czeka niespodzianka – dodatkowy pakiet 10 GB za 0 zł do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać aplikację Orange Flex z AppGallery, wejść w zakładkę „Prezenty”, pobrać kod promocyjny, a następnie wprowadzić go w aplikacji Orange Flex w zakładce „Kody promocyjne” w profilu użytkownika i aktywować. Promocja obowiązuje do 31.08.2021.

Tanie telefony z 5G – porównanie

Orange Flex to pierwsza, w pełni cyfrowa oferta mobilna dostępna w aplikacji, dzięki której użytkownik zyskuje dostęp do sieci komórkowej bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. W aplikacji można samodzielnie założyć konto, w kilku prostych krokach przenieść numer lub wybrać nowy oraz bezpiecznie zweryfikować swoją tożsamość. Po aktywacji numeru, z poziomu aplikacji można zarządzać swoim numerem oraz korzystać z usług dodatkowych, Klubu Flex ze zniżkami na oferty partnerskie, Sklepu Flex ze smartfonami i gadżetami w wyjątkowych cenach oraz funkcji „Przekaż GB”, dzięki której można przekazać znajomym z Flexa swoje gigabajty.

Test Huawei Mate 40 Pro – potwór fotografii mobilnej

Więcej szczegółów o ofercie Orange Flex na stronie: https://flex.orange.pl/.

AppGallery to sklep, który oferuje dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy.

Więcej szczegółów w aplikacji i na stronie: flex.orange.pl

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: