CrazyLabs wprowadził do AppGallery 4 nowe gry

CrazyLabs wprowadził do AppGallery 4 nowe gry

CrazyLabs

CrazyLabs, jeden z największych wydawców gier mobilnych typu hyper-casual, wprowadził do sklepu AppGallery kolejne cztery tytuły ze swojego portfolio. Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą od dzisiaj pobrać z AppGallery popularne na całym świecie produkcje – Acrylic Nails!, Tie Dye, Light-It-Up oraz Phone Case DIY.

Gry typu hyper-casual, polegające na wykonywaniu relatywnie prostego zadania, to jeden z segmentów, zyskujących coraz większą popularność wśród użytkowników urządzeń mobilnych na całym świecie. CrazyLabs jest jednym z największych globalnych wydawców tego typu produkcji, z bogatą ofertą, która jest dostępna od października zeszłego roku dla ponad 540 milionów użytkowników sklepu AppGallery.

Test Huawei MatePad 2021 – multimedialny tablet z Wi-Fi 6

Od dzisiaj użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei, oprócz dotychczasowych pięciu produkcji Crazylabs dostępnych w AppGallery, tj. Coin Rush, Run Sausage Run, Dentist Bling, ASMR Slicing oraz Soap Cutting, mogą pobrać kolejne cztery popularne na całym świecie aplikacje z tego studia. Są to Acrylic Nails!, gra, w której użytkownik może stylizować paznokcie, Tie Dye – polegająca na farbowaniu ubrań oraz gra zręcznościowa Light-It-Up czy Phone Case DIY, czyli gra pozwalająca na projektowanie własnej obudowy telefonu.

Współpracę z Huawei postrzegamy jako długoterminowe partnerstwo, dzięki któremu liczba fanów naszych gier rośnie. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i wsparcia ze strony Huawei. Dobrze jest mieć kolejny solidny kanał dystrybucji naszych aplikacji, który buduje zdrową konkurencję na rynku” – powiedział Michal Issachary, Wiceprezes ds. Gier i Operacji w CrazyLabs.

Gry CrazyLabs zostały zintegerowane z HMS Core, co oznacza, że są dostępne dla wszystkich użytkowników urządzeń Huawei, zarówno starszej generacji, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszej generacji, działających w oparciu o własny ekosystem marki, Huawei Mobile Services.

Test Huawei P smart 2021 – 4 aparaty i niedrogi, czy warto?

W ostatnim czasie, ofertę sklepu AppGallery zasiliły między innymi Angry Birds 2, jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, pobrana już 4,5 miliarda razy, a także Manor Matters, gra przygodowa od Playrix, jednego z największych globalnych producentów gier mobilnych.

 Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 540 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego o Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: